23 травня члени Сенату Нідерландів (верхня палата парламенту) обговорили ратифікацію Угоди про асоціацію України з Євросоюзом і підтримали її більшістю.

Про це написав активіст українського суспільства в Нідерландах Олександр Снідалов у Facebook.

"Крім традиційних прихильників угоди, сенаторів від VVD, D66, GroenLinks, PvdA вона також включає дев'ять сенаторів партії CDA, яка офіційно проти ухвалення угоди, а також троє сенатори від партії CU, яка також офіційно не підтримує ратифікацію угоди. Цієї більшості буде більш ніж достатньо для успішного голосування через тиждень", – повідомив Снидалов.

За його словами, лідер CDA Елко Бринкман заявив, що позиція його фракції може кардинально відрізнятися від колег у Нижній палаті. Однак, це не є проблемою.

Снідалов також процитував припущення Голландського радіо BNR про можливий розподіл голосів на наступному тижні: 48 за і 27 проти. На думку активіста, більшістю проголосують представники VVD, D66, PvdA, GroenLinks, CU і CDA.

Популярні новини зараз

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

Комаровський знайшов незвичайний спосіб, як відрізнити covid-19 від ГРВІ: знадобиться тільки ганчірочка і часник

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Показати ще


Як повідомляв портал "Знай.ua", розгляд ратифікації був у порядку денному пленарного засідання, що відбулося 23 травня. Голосування за євроасоціацію України заплановано на 30 травня.