Амбіції Банкової у війні на Донбасі: чому досі стріляють на Сході

поділитись
Питання Донбасу так і не отримали вирішення з боку Верховної Ради – там їх розглядають вже три роки поспіль

Всі спроби української влади припинити конфлікт на Сході мирним шляхом виявилися марними, тому краще готуватися до військового сценарію.

Про це в ефірі телеканалу ZIK розповів дипломат, лідер політичної партії "Основа" Андрій Ніколаєнко.

Він нагадав, що соціологічні опитування якнайкраще показали, як насправді ставиться суспільство до мирного повернення територій – більше 64% українців підтримали цю ідею, проти виступили тільки 13% респондентів .

За словами політика, більше всього схиляються до іншого варіанту мешканці західних регіонів, а не погоджуються із цим центральні та південні області. Всього 10%, наголосив лідер "Основи", вважають доцільною присутність миротворчого контингенту на Донбасі.

 "Зараз військова загроза відійшла на другий план, поступившись місцем економічної. 74% українців вважають зростання цін найбільшою проблемою. І як би Путін не намагався, він не входить в топ 5 проблем українців. Ось вам ціна неефективної роботи влади", - додав Ніколаєнко.

На його думку, питання Донбасу так і не отримали вирішення з боку Верховної Ради – там їх розглядають вже три роки поспіль, але, на жаль, безрезультатно:

 "Нагадаю, що в 2015 році був узгоджений список нардепів для тимчасової комісії. Але в цей час глава ВР Володимир Гройсман не вніс на розгляд питання про створення комісії. Тому що амбіції. Тому що ми повинні поторгуватися і немає команди з Банкової. У нас все-таки президентська чи парламентська республіка. Нехай тоді вийде президент і візьме всю повноту відповідальності. Зараз будуть використовувати депутатів, щоб вони голосували за потрібний їм закон", - підсумував політик.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Путін назвав умови для миротворців на Донбасі. 

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Війна на Донбасі, влада, ЗСУ, Росія
Петро Порошенко відреагував у соціальній мережі на новину про продовження санкцій
0
0
22:50 18.06.2018
Він доручив створити справжній космічний флот
0
0
22:30 18.06.2018
В російській столиці зустрілися уповноважені із прав людини Людмила Денисова та Тетяна Москалькова
0
0
21:56 18.06.2018
У цій операції співпрацював з представником української контррозвідки Дмитром, з позивним "Дітріх"
0
0
21:49 18.06.2018
З'ясувалося, що документи на дозвіл відвідування Сущенко повернуті в Московський міський суд
0
0
19:42 18.06.2018