У Національному антикоррупционом бюро вважають, що справу проти голови Центрвиборчкому Михайла Охендовського, якого підозрюють в отриманні грошей з "чорної каси" Партії регіонів, можна було відправляти до суду.

Про це повідомили в НАБУ.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вирішив призупинити слідство стосовно Охендовського. Як керівник групи прокурорів він не зобов'язаний погоджувати свої рішення з детективами Національного бюро. Однак у НАБУ вважають, що вони зібрали достатньо доказів, щоб оголосити голові ЦВК про підозру і передати справу до суду.

При цьому, за законом, направити справу до суду може лише керівник САП Назар Холодницький, оскільки він перший запідозрив Охендовського у злочині.

Водночас, у НАБУ зазначили, що не бачать підстав для занепокоєння САП у питанні перевірки достовірності підписів та про терміни давності записів у "амбарній книзі ПР".

Популярні новини зараз

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

"Найкращий тато", - Дан Балан показав маленьку дівчинку, українці затамували подих

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Показати ще

Достовірність підписів Охендовського підтвердили двічі. А той факт, що останній запис у "амбарній книзі" зроблено в грудні 2012 року, кардинально не впливає на можливість доведення фактів, які в ній містяться.

Зазначимо, раніше САП припинила розслідування у справі проти Охендовського. За законом, щоб визнати особу винною в отриманні хабара, потрібно довести не лише сам факт передачі грошей, але і використання одержувачем хабара свого службового становища в інтересах того, хто цей хабар дав. У САП повідомили, що слідству залишилося з'ясувати, які саме дії в інтересах Партії регіонів виконував Охендовський під час закордонних відряджень (і чи виконував їх взагалі).

Як писав раніше "Знай.ua", справа чорної бухгалтерії Партії регіонів забуксувала.