Відомий російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко, який нещодавно брав участь у спецоперації СБУ відверто розповів про своє нелегке життя після "убиства" і раптового "воскресіння". Довгий пост журналіст виклав на своєму Telegram-каналі.

В першу чергу журналіст поскаржився на те, що життя у нього зараз далеко не б'є ключем: через все ще реальну загрозу смерті, Бабченко змушений мінімізувати прогулянки, зустрічі і навіть дзвінки по телефону.

"Якщо ви думаєте, що все як і раніше, просто трохи змінилося - це ніфіга не так. Нічого вже не по раніше. Змінилося все. Мені зараз не можна нічого. Я не можу вийти на вулицю, я не можу зустрітися з ким хочу, я не можу поїхати куди хочу, я не можу робити, що захочу. Я не можу не те, що піти в кафе посидіти з друзями - я не можу навіть вийти в магазин. Їжу мені привозять. Кожен вихід в місто - це спецоперація. Кожна зустріч - десь у закритому приміщенні, обумовленому заздалегідь, краще в місці, що охороняється", - пише журналіст.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: Зеленський "рубає голови", штрафи за мовний закон, загибель кандидата у депутати і таємниця глави АП

Зеленський мало не розплакався, побачивши ось це: "Якийсь концтабір"

Пророцтво Ванги про кінець світу збулося, невблаганна Нібіру за хвилину окупувала Росію: фотофакт

Росія пішла в атаку з повітря, Фінляндія готує відповідь: почалася війна?

Показати ще

Також Бабченко розповів про те, що, швидше за все його досі можуть прослуховувати російські спецслужби.

"У мене є дуже стійкі підозри, що в Росії якимось чином отримали доступ до моїх гаджетів і можуть їх читати і слухати, тому переговори про зустріч - окрема спецоперація".

Він розповів, що на сьогодні у нього немає нічого свого: все, що він або сім'я купували, збирали залишилося в Росії за день до "години Д".

"У нас немає нічого. Ось взагалі нічого. Сім'ю евакуювали з Росії за день до години Д, тому що повідомляти дату довелося  по телефону, а там-то телефони слухалися однозначно, і треба було залишити мінімальний часовий люфт, щоб нас тупо не встигли затримати на кордоні, і тепер у нас є тільки те, що помістилося в машину за одну ходку. Три валізи речей. Квартира, гараж, шмотки, відеокамера імпортна три штуки - все залишилося там. У мене зараз державне все. Навіть виделки", - написав він.

 

"Нічого не закінчилося. Розумієте? Нічого ще не закінчилося. Герман на суді говорить, що він організатор тільки однієї з груп. А є ще й інші. І це надовго. І це серйозно".

Раніше портал "Знай.uа" писав про те, що ФСБ "нашкребла" на Бабченко.