Це необґрунтоване звинувачення висунув російський політолог Сергій Кургінян - він заявив, що Україна намагається вирішувати проблему з конфліктом на Донбасі силовими методами.

Слова Кургіняна цитує видання "Оглядач". Він договорився до того, що українська влада, виявляється, живуть за заповітами знаменитого націоналіста Степана Бандери, в минулому лідера ОУН.

"Ставка на насильство, - саме на насильство у вирішенні питань, - вона звичайно дуже сильно характерна для сьогоднішнього українського керівництва... Ставка на насильство абсолютно визначена. Все, що стосується Донецька, все, що стосується все, що там відбувається. Як ми будемо вирішувати проблему? Насильством. До яких пір буде вирішуватися проблема? До тих пір, поки кожен терорист не буде сидіти у в'язниці. Що ми будемо робити? До однієї військової операції підключати іншу", - пообіцяв Кургiнян.

Про методи роботи російської пропаганди - це відео:

Виступ Кургіняна транслював телеканал "Росія 1". У цій пропагандистській телепередачі були запропоновані рецепти вирішення конфлікту на Донбасі. Нібито, з ватажками ДНР і ЛНР українське керівництво повинно вести прямі переговори. А також бути делікатніше з цими відщепенцями, і принести свої офіційні вибачення.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" трохи раніше російська пропаганда підхопила повідомлення ватажка так званої ДНР Олександра Захарченко і його підлеглих про те, що в невизнаній республіці, нібито, вже видано понад 170 тисяч внутрішніх паспортів.

Характерно, що Росія визнає такі документи дійсними для перетинання кордону. Стверджуючи при цьому про тимчасовість таких заходiв - аж до остаточного вирішення конфлікту на Донбасі.