Лідер Радикальної партії Олег Ляшко на своїй сторінці у Facebook публічно насварив колегу Ігоря Мосійчука за бійку в прямому ефірі і порадив спокійніше реагувати на опонентів.

Як відомо, 16 серпня, народні депутати Сергій Шахов від партії "Воля народу" та Ігор Мосійчук від "Радикальної партії" жорстоко побилися у прямому ефірі телеканалу "Прямий".

"Ігор Мосійчук має значно спокійніше реагувати на провокації провладних опонентів. Українці чекають від нас не видовищ, а хліба з маслом, роботи і гідної зарплати. Це те, що я пропоную", – написав Ляшко.

Мосійчук у відповідь пообіцяв виправитися і несамовито почав вихваляти Ляшко. Назвав його своїм лідером і майбутнім президентом. Такі поклони від Ляшко Мосійчука розсмішили користувачів соцмережі, а депутатам порадили спілкуватися в приватних повідомленнях.

Раніше повідомлялося, що в ефірі одного з українських телеканалів нещодавно сталася бійка між нардепом від партії "Воля народу" Сергієм Шаховим і членом "Радикальної партії" Ігорем Мосийчуком. Почалося все з того, що Мосійчук дозволив собі занадто різкі висловлювання, причому вони стосувалися долі шахтарів. Шахов в свою чергу не витримав і вдарив парламентарія. Той швидко підвівся і пішов на нього з палицею. З тростиною радикал ходить вже давно.

"Сергій штовхнув мене зненацька, несподівано. Впав на поранену ногу. Боляче. Встав. Як міг намагався дати здачі. Як вийшло - судити вам. Відчуваю себе більш-менш. Обробив поранену ногу мазями. Відходжу. За інцидент шкодую. Більше ніяких коментарів не буде!" - заявив після бійки Мосійчук.

"Я не дозволю популістам ображати цих людей в ефірі телеканалів. Представник партії Ляшка Ігор Мосійчук на всю країну своєю провокацією образив шахтарів і тисячі людей, які важко працюють", - зазначив депутат Шахов, додавши, що не шкодує про ситуацію, тому що Мосійчука побив за негідні нардепа слова у прямому ефірі.

Нагадаємо, Шахов особисто пояснив причину зіткнення з членом "Радикальної партії" Ігорем Мосийчуком.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що два нардепи з'ясували відносини в ефірі одного з телеканалів.

Також "Знай.uа" писав, що українці до сліз регочуть над виттям Ляшко.