В окупованому Росією Криму безвісти пропало 19 осіб. Як каже джерело, більшість з них були активістами.

Про це повідомив Заїр Смердляев, який є головою ЦВК Курултаю кримськотатарського народу, передає 112 Україна.

"Пропали (разом з кримськими татарами) 19 осіб. Не виключаю, що може бути і більше. Здебільшого це активісти", - сказав він.

За словами Заїру Смердляева, в окупованому Криму права людини абсолютно не дотримуються.

"У цілому ситуація з правами людини в Криму абсолютно ніяка. Тобто ніяких прав не дотримується, допити, обшуки, арешти, викрадення, вбивства стали нормою. Немає ні свободи вираження своєї точки зору, ні свободи віросповідання, ані ідеології, ані тих свобод, які записані в конституції. Навіть право на одиночний пікет теж порушується. І найзліснішими порушниками всіх цих прав і свобод є саме ті органи, які повинні за це відповідати. В цілому вони виконують замовлення влади по створенню в Криму атмосфери страху і безправ'я", - заявив він.

Популярні новини зараз

Лариса Ніцой заявила, що у Росії потрібно запровадити українську мову другою державною: "На Кубані їй надати статус регіональної"

Зірка "Жіночого кварталу" Лера Товстолес розкрила закулісся "весілля" Лесі Нікітюк: "Боже, наречена"

Леся Нікітюк в латексі показала, як дівчата можуть ловити рибку: з великою попою і вудкою в руках

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Ільмі Умеров, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу запевняє, що санкції проти РФ потрібно підсилювати.

"Ми вважаємо, що санкції треба ще розширювати, посилювати, чинити політичний, дипломатичний тиск, настільки, щоб Росія сама відмовилася від Криму як від важкої ноші", - додав він.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у багатьох російських містах проходять масові акції протесту в пам'ять вбитого в 2015 році політика Бориса Нємцова.