Із наступного року в Україні стануть оплачувати конкретні медичні послуги, які надаються пацієнтам на різних рівнях медичної допомоги.

Про це повідомляє "Укрінформ", посилаючись на в. о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун.

За словами чиновника, з 2018 року на первинному ланці, коли кожна сім'я обирає свого лікаря, всі послуги надаються безкоштовно, весь перелік цих послуг надається безкоштовно.

"У 2019 році перейдемо на безкоштовні послуги фахівців у поліклініках, у 2020 році через державну страховку, за яку громадяни заплатили за податки, будемо платити медичні послуги в госпіталях ", – заявила вона.

Вона також уточнила, що в наступному році "держава сплатить за новою схемою базовий пакет послуг сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів".

Популярні новини зараз

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Марічка Падалко змусить чоловіка Єгора Соболєва виховувати четверту "дитину"

Лоліта Мілявська показала рідкісні кадри з донькою, яку залишила в Україні: "Мовчання - золото"

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще

Так, уряд затвердив 19 нормативних актів про запровадження різних етапів медичної реформи. Серед них – положення про створення Національної служби здоров'я, за допомогою якої буде здійснюватися оплата за медичні послуги. На початку січня буде оголошено конкурс на посаду голови Служби, і до липня вона буде створена і почне роботу.

Нагадаємо, Вища рада правосуддя звільнила суддю Ярослава Романюка з посади голови Верховного Суду України.

Крім того, глава міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун поділилася секретами довголіття і гарного самопочуття. Українцям рекомендують прислухатися до порад і забути про проблеми зі здоров'ям.

Дивіться сюжет про реформи

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Уляна Супрун подала у відставку.