На засіданні Ради з фінансової стабільності, яке відбудеться наприкінці серпня, розглянуть статус криптовалют в Україні.

Про це заявив заступник глави НБУ Олег Чурій.

Він наголосив, що наразі у криптовалюти відсутній правовий статус в Україні.

"Bitcoin зараз не має певного правового статусу в Україні. Визначення такого статусу ускладнюється відсутністю консолідованого підходу до класифікації Bitcoin і регулювання угод з ним у світі", - цитує його заяву "Інтерфакс-Україна".

Чурій заявив, що НБУ розпочав діалог з Міністерством фінансів, Державною фіскальною службою, Державною службою фінансового моніторингу, Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, а також з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг для напрацювання спільної позиції щодо правового статусу Bitcoin та його регулювання.

Популярні новини зараз

Військовослужбовиця "Тайра" розповіла всю правду про жінок в ЗСУ: "Має бути кращою за мужика"

Співачка Slavia показала Дзідзьо, кого він втратив: коротка спідниця і ноги від вух

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

"За участю цих державних установ це питання розглядатимуть на найближчому засіданні Ради з фінансової стабільності, яке планується провести до кінця серпня", - зазначив заступник голови НБУ.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", раніше колишній співробітник ЦРУ Марк Джонсон заявив, що Росія може використати Bitcoin для того, щоб обійти санкції Заходу.