Народний депутат Борислав Береза, обраний за київським мажоритарним округом №213 (Троєщина) розкритикував небажання депутатів Київради прийняти рішення, необхідне для безболісного переведення енергетичних активів, що раніше орендованих ПАТ «Київенерго» на баланс комунального підприємства «Київтеплоенерго».

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«26 квітня цього року закінчується договір між ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» та КМДА про управління тепловими мережами, ТЕЦ-5, ТЕЦ -6 і сміттєспалювальним заводом «Енергія», укладений в 2001 році. А тепломережі все ще не передані на баланс Києва. І щоб не порушити технологічний процес потрібно було зробити три дії: 1. На сесії Київради депутати повинні були проголосувати за продовження строку передачі теплових мереж до 1 травня; 2. На тій же сесії Київради депутати повинні були проголосувати за продовження строків передачі ТЕЦ—5, ТЕЦ-6 та заводу «Енергія» до 1 липня 2018 року. А інакше вони встануть; 3. На підставі вищезазначених рішень закупити газ і продовжити обслуговування перерахованих вище активів. Але!!! Депутати Київради разом з мером Клички вирішили піти своїм шляхом. Засідання міськради відбулося 19 квітня, але депутатський корпус двічі відмовився розглядати питання як НЕВІДКЛАДНЕ позачергово, а поставив в кінець засідання. А в порядку денному засідання 327 питань. Ймовірність його рішення стала дорівнювати нулю. Це показує наскільки вони усвідомлюють проблеми Києва і киян», - заявив він.

На думку Борислава Берези, в наслідок нерозторопних дій міських чиновників і депутатів, кияни ризикують залишитися без гарячого водопостачання.

«Ситуація вкрай складна. І вина за всі негативні наслідки саме на винуватців цієї проблеми - на керівництві Києва. Кличко і депутати Київради будуть придумувати відмовки, але тепер ви точно знаєте, хто винен у тому, що Київ може залишитися без теплої води, а 25% всього переробляється сміття осяде на наших вулицях», - підкреслив народний депутат.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Леонов з "Татусевих доньок" втратив маму: легенді театру було 85

В Україні Covid-19 "розігрівається" разом з погодою - МОЗ поділилося статистикою на 15 травня

Колишня дружина Дзідзьо Slavia зізналася, хто поставив фінальну крапку у стосунках: "До цього йшло"

Показати ще

19 квітня депутати Київради відмовилися розглянути питання про столичних тепломережах і ТЕЦ, які передаються від ПАТ "Київенерго" на баланс комунального підприємства "Київтеплоенерго".
Як відзначають міська влада, підприємство "Киевтеплоэнрего", яке приймає теплові мережі на свій баланс, вже зараз обслуговує 2 району Києва в частині теплових мереж, отримало необхідні ліцензії на виробництво, постачання та транспортування теплової енергії, є дозволи на експлуатацію котелень і т. д.

Однак питання з регуляторним забезпеченням ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 залишається відкритим. Тому КМДА підготувала проект рішення Київради, яким продовжується можливість оренди для "Київенерго" в частині використання ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і заводу "Енергія" до 30 червня для забезпечення безперебійної роботи об'єктів в процесі їх передачі "Київтеплоенерго". Договір з "Київенерго" в частині використання теплових мереж також пропонувалося продовжити на 3 дні - до 30 квітня.

Однак, 17 квітня проект рішення не був винесений в зал Київради, а 19 квітня депутатський корпус двічі відмовився розглядати питання як невідкладне. В результаті рішення не прийнято і засідання перенесли на вівторок, 24 квітня.

Раніше генеральний директор ПАТ "Київенерго" Олександр Фоменко підтвердив, що компанія повністю готова до передачі орендованих енергетичних активів на баланс комунального підприємства "Київтеплоенерго"