Андрій Засоба на прізвисько "Ілліч", який від безвиході воював проти української армії, дав інтерв'ю. Він розповів про будні сепаратистів на передовій – про те, у якій атмосфері живуть по той бік лінії розмежування, передає "ТСН".

Колишній бойовик розповів, що він працював на шахті 22 роки, шахти закрились, роботи в місті не було – через це подався воювати проти української армії.

Засоба заявив, що весь час бойовики, що давали йому роботу, вели себе нахабно, постійно вживали алкогольні напої, били своїх же найманців.

Чоловік також повідомив про один випадок - сварку між бойовиками, яка закінчилася подвійним вбивством. Бойовики групою побили чоловіка за наказом командира батальйону. Після того, як "старший" не дозволив декільком бойовикам вийти на двір, вбили і його.

Популярні новини зараз

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

" Нам сказали закритися та не виходити зі спального приміщення. За звуком я визначив, як послідувало два удари прикладом автомата. Цього старшого вони "завалили" і вирішили обирати собі нового командира, бо той їм не подобався", - заявив Засоба.

Чоловік повідомив, що все хотіли "скинути" на нього.

" Мені треба було взяти на себе два трупи, до яких я не маю стосунку? Я був тверезий, а вони – п'яні, обдовбані. Мені треба було на себе це взяти, сказати, що я їх вбив? Коли я пішов на український блокпост, мене не зупиняли. Тільки телефоном сказали, якщо зараз не повернусь, вб'ють і все. З іншими, думаю, все нормально. Думаю, вони вже побояться ще", - сказав чоловік.

Как ссообщал ранее портал "Знай.ua", одні з найважливіших стратегічних позицій на фронті вдалося взяти під контроль українським військовим. Ще минулого року проросійським найманцям не залишалося нічого іншого, як поступитися нашим захисникам територіями поблизу селищ Гладосове, Майське та Горлівка.