Буткевич з "АТБ" "тримає на прикормі" СБУ - нардеп Купрій

поділитись
Це могло сприяти підриву територіальної цілісності країни

Співвласник мережі супермаркетів "АТБ" Геннадій Буткевич має близькі і лояльні стосунки із співробітниками Служби безпеки України, зокрема, з керівником СБУ в Сумській області. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Віталій Купрій.

"Пан Буткевич давно тримає на прикорму сбушників, добре з ними п'є та гуляє, подорожує за кордон. І справи, які він замовив проти свого колишнього зятя нардепа Сергія Рибалки, веде СБУ в Сумській області, керівник якої любить користуватися вертольотом Буткевича для пересування по країні", - написав народний депутат.

В. Купрій розмістив на своїй сторінці відповідь СБУ щодо злочинів Р. Буткевича та "АТБ" - здійснення комерційної діяльності на території Криму, що могло сприяти підриву територіальної цілісності країни.

"Подивіться як працюють наші правоохоронці - це шизофренія або роздвоєння особистості? Буквально вчора отримав від прокуратури АР Крим добру новину про відкриття справи проти власника мережі магазинів АТБ Геннадія Буткевича за підтримку окупантів. А сьогодні отримую лист від СБУ, в якому вони вважають точно ж по таким фактам злочини не має", - написав В. Купрій.

"Зараз стало очевидно, що годівниця [Буткевича] переїхала в центральний офіс СБУ на Володимирську до пана Малікова. Ось десь так. Слава Богу, що прокуратура має більш широкі повноваження в кримінальному процесі ніж банда, яка займається чим завгодно, але не своїми справами. Слідству все одно бути!", - підсумував він.

Нагадаємо, прокуратура АРК в листі на ім'я депутата повідомила, що відповідні відомості про вчинення кримінального правопорушення з ознаками ст. 110 КК, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

За інформацією місцевих ЗМІ, депутати Сумської обласної ради збиралися відправити у відставку голову СБУ в Сумській області Владислава Косинського.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Буткевич, АТБ, Купрій
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Як би виглядав уряд, проведи ми вибори у найближчі вихідні?
0
0
15:35 19.03.2018
В планах це було ще з початку місяця
0
0
15:11 19.03.2018
Лідер партії «Рідна країна» пояснив, яким повинен бути новий голова держави
0
0
15:03 19.03.2018
Банківська система безпосередньо залежить від дій керівника. Хоча остаточні висновки робити зарано
0
0
14:40 19.03.2018