Буткевич з "АТБ" "тримає на прикормі" СБУ - нардеп Купрій

поділитись
Це могло сприяти підриву територіальної цілісності країни

Співвласник мережі супермаркетів "АТБ" Геннадій Буткевич має близькі і лояльні стосунки із співробітниками Служби безпеки України, зокрема, з керівником СБУ в Сумській області. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Віталій Купрій.

"Пан Буткевич давно тримає на прикорму сбушників, добре з ними п'є та гуляє, подорожує за кордон. І справи, які він замовив проти свого колишнього зятя нардепа Сергія Рибалки, веде СБУ в Сумській області, керівник якої любить користуватися вертольотом Буткевича для пересування по країні", - написав народний депутат.

В. Купрій розмістив на своїй сторінці відповідь СБУ щодо злочинів Р. Буткевича та "АТБ" - здійснення комерційної діяльності на території Криму, що могло сприяти підриву територіальної цілісності країни.

"Подивіться як працюють наші правоохоронці - це шизофренія або роздвоєння особистості? Буквально вчора отримав від прокуратури АР Крим добру новину про відкриття справи проти власника мережі магазинів АТБ Геннадія Буткевича за підтримку окупантів. А сьогодні отримую лист від СБУ, в якому вони вважають точно ж по таким фактам злочини не має", - написав В. Купрій.

"Зараз стало очевидно, що годівниця [Буткевича] переїхала в центральний офіс СБУ на Володимирську до пана Малікова. Ось десь так. Слава Богу, що прокуратура має більш широкі повноваження в кримінальному процесі ніж банда, яка займається чим завгодно, але не своїми справами. Слідству все одно бути!", - підсумував він.

Нагадаємо, прокуратура АРК в листі на ім'я депутата повідомила, що відповідні відомості про вчинення кримінального правопорушення з ознаками ст. 110 КК, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

За інформацією місцевих ЗМІ, депутати Сумської обласної ради збиралися відправити у відставку голову СБУ в Сумській області Владислава Косинського.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Буткевич, АТБ, Купрій
Парубій не відпускає на відпочинок депутатів до рішення одного дуже важливого питання
0
0
23:20 21.06.2018
Клімкін роздумував про те, як відновити контроль України в Азовському морі
0
0
21:30 21.06.2018
Закон має забезпечити єдину державну політику у сфері валютних операцій і вільного здійснення валютних операцій на території України
0
0
21:12 21.06.2018
В АП запевняють, що нічого не знають про відкриття справи
0
0
20:59 21.06.2018