Дружина секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова поділилася секретами сімейного щастя.

За словами Анни, зараз у них із чоловіком чудові стосунки, проте так було не завжди, пише Politeka.

"Просто любимо один одного, і йдемо на поступки один одному. Поки були молоді, тягнули ковдру кожен на себе. Потім, звичайно, це припинилося", - розповіла Турчинова.

Зайнятість чоловіка не дозволяє подружжю проводити разом більше 15 хвилин на день. Однак особлива сімейна традиція допомагає Турчиновим тримати руку на пульсі й не втратити спілкування.

"Ми завжди зустрічаємося на обіді в неділю - це обов'язково, збираємося всією родиною. А снідаємо тільки іноді разом, коли співпадаємо", - зазначила Анна.

Популярні новини зараз

З ким проводить час Святослав Вакарчук з "Океан Ельзи" після розставання з Лялею: помічники артиста все пояснили

"Холостячка" Мішина відгуляла весілля: "Гірко молодим!"

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

Крім того, хороші сімейні стосунки дружина секретаря РНБО порівнює з богобоязливістю.

"Зараз просто люблю цю людину, яку вважаю настільки розумною і доброю, що просто не хочу його якимось чином засмутити. Це як віра в Бога, коли кажуть, що треба бути богобоязливим, тому що Бог може тебе покарати за неправильні вчинки", - підкреслила Турчинова.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Турчинов розповів, навіщо Путіну чергова "Дебілороссія".