Ухвалення Парламентом Постанови про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо створення Міністерства України у справах ветеранів є популістичним кроком, який не має на меті вирішення реальних проблем. Про це заявив засновник політичної партії "ОСНОВА" Сергій Тарута в ефірі телеканалу ZIK.

"Я ще в грудні 2014 року ініціював створення комітету з проблем Донбасу і Криму, але ніхто з тих, хто сьогодні пропонує дану ініціативу, той комітет не підтримав. Тож якщо на сьогоднішній день є гроші на створення Міністерства у справах ветеранів, то є певні інституції, і ті, хто може бути зацікавленим у такому процесі. А так це відвертий популізм політиків, щоб показати ветеранам, що буцімто влада про них думає", – зауважив Сергій Тарута.

Народний депутат заявив, що проблеми із нестачею коштів для створення Міністерства у справах ветеранів є наслідком більш глобальних проблем, пов’язаних із корупцією у державі.

"Потрібно розуміти, що неврегульованість питань зі створення Міністерства України у справах ветеранів є наслідком більш глобальних проблем, які прослідковуються і в інших сферах держави. Наприклад усі знають, що чиновники лобіюють, щоб закон про азартні ігри залишався без змін, оскільки це дає змогу службовцям отримувати хабарі. І багато інших нелегальних або неврегульованих речей, на яких влада заробляє гроші, йдуть повз кишені людей, повз бюджет. Через це держава нездатна належно забезпечити ані ветеранів, ані дітей, ані пенсіонерів, які сьогодні ледве виживають", – резюмував Сергій Тарута.

Популярні новини зараз

"Ідеальний чоловік" Льоша Тригубенко не став новим "Холостяком": головна причина з перших вуст

Вдова Кернеса Гайсинська змусила ридати всю Україну: "Думаю про тебе щоночі"

Спітнілий Добкін потролив Зеленського в День народження: "50 в паспорті, 43 в душі"

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

Показати ще