Якщо хто не знав, то у збройному конфлікті на Донбасі винна зовсім не Росія, і навіть Україна тут не повністю при справах. Винні Сполучені Штати і ряд європейських країн, які допустили "збройний переворот на Майдані".

Про це заявили представники російського Міністерства закордонних справ у відповідь на слова американського держсекретар Рекса Тіллерсона. Про це пишуть росЗМІ з посиланням на власне джерело у відомстві.

"Курок - практично в прямому сенсі - спустили ті західні країни, які благословили збройний переворот на Майдані і жахливі одеські розправи, що пішли за ними. Ні у Вашингтоні, ні в Західній Європі криваві злодіяння українських ультранаціоналістів відверто нацистського і антисемітського спрямування чомусь гидливості не спричинили", - заявило джерело і додало, що іноземні партнери навмисне виявляють необізнаність, що стосується мінських угод. "Від нас вимагають виконання якихось "зобов'язань" за цією угодою, хоча Росія є його гарантом, а не учасником", - сказав співрозмовник видання.

До всього іншого, заяви про те, що антиросійські санкції діятимуть, допоки Москва не змінить підхід до ситуації на Донбасі, "отримали ритуальний характер". Такі висловлювання спрямовані виключно на внутрішню американську територію з числа людей, які до сих пір вірять, що на Росію можна вплинути за допомогою таких обмежень.

"Нам міняти нічого, а вмовляння слід адресувати Києву, що саботує реалізацію узгодженої схеми мирного врегулювання", - підкреслило джерело.

Популярні новини зараз

Герой АТО розповів, як "прозрів" у окопах і закохався в українську: "Війна все змінила"

Львів'янка показала життя в Польщі у злотих: скільки витрачають на їжу та оренду житла

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Показати ще

Конфлікт на Донбасі заважає нормальним стосункам із Росією, - Тіллерсон


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що експерт попередив про нові загрози, яких слід очікувати від Росії.