Верховна Рада України "обзавелася" новим депутатським об'єднанням. Назва новоствореної групи "Зовнішня трудова міграція".

Цю інформацію повідомив голова парламенту Андрій Парубій на ранковому пленарному засіданні.

"Повідомляю про створення у Верховній Раді України сьомого скликання міжфракційного депутатського об'єднання "Зовнішня трудова міграція", – зазначив спікер парламенту.

За словами Парубія, керівником цього об'єднання обрано народного депутата України Бурбака Максима Юрійовича. Михайло Хміль, також депутат від "Народного фронту", стане його заступником.

Максим Бурак

Популярні новини зараз
Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло" Путін буде захоплювати Молдову: у Міноборони пояснили, чого хоче добитися диктатор Українці майстерно знущаються над орками на Херсонщині: одразу й не помітиш Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет"
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", в Україні в цьому році можуть змінитися правила валютного регулювання. Для цього Верховна Рада повинна прийняти в цілому закон "Про валюту", який днями депутати ухвалили в першому читанні.

Відомо, що закон почне діяти через 6 місяців після прийняття і, на думку експертів фінринку, призведе правила поводження з валютою до європейських норм як для юросіб, так і для фізосіб. Деякі фахівці поговорюють, що закон спровокує відтік валют з України і девальвацію гривні.

Також портал повідомляв про те, що комітет Верховної Ради з питань правової політики затвердив законопроект про створення Антикорупційного суду для передачі його до розгляду у другому читанні. За відповідне рішення члени комітету проголосували в понеділок.

У той же час комітет не визначився щодо двох положень законопроекту, в тому числі щодо ключового з них - права вето міжнародних експертів щодо кандидатів на посаду судді Вищого антикорупційного суду.

Крім того, нагадаємо, що український парламент у першому читанні ухвалив новий законопроект "Про валюті". Відомо, що законопроект несе у собі низку серйозних загроз. Про це стало відомо завдяки заявою експертів фінансового ринку України, пише портал "Политека".

Так, вказується на те, що законопроект наділяє Національний банк України (НБУ) повноваженнями посилювати і встановлювати нові заходи регулювання.