Екс-прем'єр Арсеній Яценюк прилетів до Швейцарії 23 грудня рейсом 0485 Київ-Женева. Там його затримали для перевірки документів правоохоронці в аеропорту Женеви. Про це "Країні" повідомив очевидець, який летів з Яценюком одним рейсом.

"Він летів мабуть з дочкою. Його зупинили на паспортному контролі і почали вивчати його дипломатичний зелений паспорт. Весь час говорили про Інтерпол, довго дискутували, а після повели його мабуть для з'ясування обставин", - повідомив очевидець.

За інформацією, дівчина, яка летіла з Яценюком, поцікавилася у нього в чому справа, а він досить голосно сказав "Це мабуть за запитом російських".

Що було з прем'єром поки невідомо, так як він пройшов паспортний контроль, а Яценюка куди повели для перевірки документів.

Через деякий час в Facebook свій коментар опублікувала прес-секретар "Народного фронту" Ольга Лаппо.

Популярні новини зараз

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Показати ще

"Якими б абсурдними не були звинувачення російського следкома, але вони мають реальні наслідки. Арсенія Яценюка, який прилетів до Женеви з молодшою ​​дочкою, зупинили на паспортному контролі за запитом Росії - за всіма вже відомими абсурдними звинуваченнями в участі в бойових діях в Чечні. За десять хвилин все з'ясували і пропустили. Попередивши, що аналогічна процедура можлива і при вильоті", - сказано в публікації.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Мережі оприлюднили запис телефонної розмови між нібито колишнім губернатором Дніпропетровської області, олігархом Ігорем Коломойським і "правою рукою" лідера "Народного фронту" Арсенія Яценюка Андрієм Іванчуком