Російському президенту Володимиру Путіну через брак грошей довелося відмовитися від планів по "знищенню Нью-Йорка або Майамі". Про це у своєму блозі нагадав військово-політичний експерт Юрій Федоров.

"Трохи інакше йде справа з так восхитившим Путіна підводним безпілотником з ядерним двигуном. Це, по суті, розвиток старої ідеї "машини Судного дня". У 1960-ті роки в СРСР планували закласти на морському дні де-небудь біля американських берегів потужний ядерний заряд, що викликає цунамі, який змиває Лос-Анджелес, Нью-Йорк або, скажімо, Майамі", - пише експерт.

За словами Федорова, ця "дебютна ідея" була відкинута як дорога і "безглузда".

"Якщо таке цунамі викликати до початку конфлікту, то американці вдарять по СРСР всією своєю ядерною міццю, а якщо в кінці, то потужна приливна хвиля буде дублювати удар "відплата", завдавши "звичайними" МБР", - продовжив він.

Популярні новини зараз

Привітання з Днем ангела Катерини: листівки і вірші

"Ганьба всьому керівництву!": працівники "Укрзалізниці" звинувачують підприємство у страшному злочині

Нова шахрайська схема залишить українців без копійки: як аферисти добираються до банківських рахунків

"Вечірній Квартал" без Жидкова: артист пояснив, чому "випав" з концерту

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа" уряд Росії завершило випробування малогабаритної ядерної енергетичної установки для крилатих ракет, а також автономних підводних апаратів. Про це повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на дипломатичне джерело. Згідно з інформацією, такі технології сьогодні розроблені і реалізуються тільки в Росії.

Співрозмовник наголошує, що в минулі роки Москва спеціально відправляла Захід "сигнали" про марність його спроб нейтралізувати своїми системами ПРО її стратегічний потенціал.