Наступного року Україна повинна призначити цивільного міністра оборони, ухвалити концепцію реформування Служби безпеки та закон про національну безпеку.

Про такі плани на наступний рік заявив голова Представництва НАТО в Україні Александер Вінніков.

"Подальша активна імплементація зобов’язань з оборонних реформ в Україні у рамках Стратегічного оборонного бюлетеня, у тому числі це - перехід до цивільного міністра оборони у 2018 році", - цитує слова Віннікова видання "Укрінформ".

Вінніков також зауважив, що у 2018 році потрібно ухвалити концепцію реформи СБУ та новий закон про національну безпеку, в якому буде чітко проиписана роль і відповідальність у секторі безпеки та оборони.

Нагадаємо, що у березні 2017 року президент України Петро Порошенко на урочистостях на честь 25-ї річниці з дня створення СБУ сказав, що Рада національної безпеки і оборони (РНБО) розгляне концепцію реформування СБУ з використанням стандартів НАТО.

Популярні новини зараз

Оля Полякова знялася в однакових бікіні з 16-річною донькою Машею: немов подружки

Син Потапа та Ірини Горової перетворився на справжнього чоловіка: "Фіксує красу"

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Показати ще

"Окремі функції СБУ, не властиві класичній спецслужбі, будуть поступово передані іншим правоохоронним органам. Зокрема, розслідування окремих службових злочинів та злочинів, вчинених злочинними організаціями, перейдуть до компетенції Національного антикорупційного бюро, Державного бюро розслідувань та Національної поліції", - сказав президент.

Порошенко зазначив, що СБУ залишиться головним контррозвідувальним відомством України.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці атакували міністра оборони України Степана Полторака в соцмережах, вимагаючи його негайної відставки.