Сьогодні, 18 травня, у Верховній Раді намагалися проголосувати за накладення персональних санкцій проти одіозного президента-втікача Віктора Януковича і його оточення.

Незважаючи на те, що спікер Верховної Ради Андрій Парубій двічі повертався до цього питання, суті це не змінило: перший раз "за" проголосували 202 депутати, в другий - 214, в третій - 206. Решта патріотів покарання чомусь не підтримали. Для прийняття будь-якого рішення у ВР проголосувати "за" має мінімум 226 осіб.

Сьогодні йшлося про планомірний захист національної безпеки та інтересів, територіальної цілісності і суверенітету. Під санкції в разі "перемоги" повинні були потрапити Януковичі, Віталій Захарченко, Віктор і Артем Пшонки, Микола Присяжнюк, брати Клюєви, Микола й Олексій Азарови, Дмитро Табачник, Юрій Іванющенко, Сергій Курченко, Сергій Арбузов, Олександр Клименко, Раїса Богатирьова, Дмитро Фірташ, Олександр Якименко, Віктор Зубрицький та Віктор Ратушняк.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Януковичу не сподобалося те, що він єдиний давав публічні свідчення. Він заявив, що із задоволенням поставив би питання представникам чинної влади.