Депутати придумали, як покарати корупціонерів

поділитись
Новий законопроект передбачає невідворотність відповідальності за корупцію

У світлі масових затримань податківців часів Януковича, підозрюваних у мільярдних фінансових оборудках, депутати Верховної Ради ініціювали законопроект, здатний добряче зіпсувати настрій тим, хто вже почав збирати гроші на заставу.

Відповідний документ, що в подальшому не дозволить суддям відпускати підозрюваних у корупції та незаконному збагаченні під заставу, внесли на розгляд парламенту. Про це в соціальній мережі Facebook повідомив народний депутат Мустафа Найєм, опублікувавши фото законопроекту, під яким поставив і свій підпис. Він зареєстрований 26 травня під номером 6519.

"На жаль, досвідчений юрист і прокурор пан Матіос виявився не настільки завбачливим, щоб припустити, що нереформовані суди часів Віктора Януковича, очевидно, шукатимуть будь-яку можливість законно відпускати злочинців часів Віктора Януковича. Чи то досвіду не вистачало, чи не було мотивації думати про це, – манили гвинтокрили. Нічого, ми готові підставити плече", – зазначив Найєм, який є одним з авторів законопроекту.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Анатолій Матіос досить емоційно висловився стосовно суду над подільниками екс-президента Януковича.

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
Найєм, законопроект, суд, корупція, застава, заборона
Вибір редакції, Світ
20.04.2018
Інтенсивні переговори з МВФ тривають
0
0
11:31 20.04.2018
У НАБУ очікують оригінали записів
0
0
09:08 20.04.2018
США має достовірну інформацію, яка вказує на те, що російські чиновники працюють з сирійським режимом, щоб заблокувати і затягнути доступ інспекторів ОЗХЗ в Думі
0
0
08:59 20.04.2018
Вакарчука хочуть бачити президентом ті люди, які за ним стоять
0
0
08:10 20.04.2018