Росія цілеспрямовано йшла до вторгнення в Україну. І так званий гуманітарний конвой служив прикриттям Кремля його стратегічних планів по захопленню українських територій на південно-сході. Знімки, які викривають "благі дії сусідньої держави у своєму Twitter опублікував блогер GlasnostGone.

"Ці супутникові знімки однозначно підводять підсумок обману Росії про її фіктивні конвої "гуманітарної допомоги". 22 серпня 2014: величезний конвой, один з перших, який в'їхав в Україну, наближається до українського кордону. Проїжджає повз табору вторгнення російської армії", - написав він.

Супутникові знімки вторгнення Путіна в Україну:

Популярні новини зараз

Михайло Добкін оскандалився "фронтовою" кашею 9 травня

Олена Кравець з "Кварталу 95" кардинально змінила професію: "Неймовірний кураж"

Святослав Вакарчук перетворився на ідеального синочка - зразок для наслідування: "Мам, дякую..." 

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Нагадаємо, перший так званий "гуманітарний конвой" Росія відправила на схід України в серпні 2014 року. Тоді колона з 145 машин перетнула державний кордон України в районі підконтрольного Росії пункту пропуску "Ізварине". При цьому ні українська сторона, ні Червоний Хрест згоду на це не давав. Через добу "гумконвой" покинув українську територію. Тоді в РНБО заявили, що російські "Камази" вивезли з Луганська обладнання патронного заводу та обладнання для виробництва радіолокаційних систем "Кольчуга" донецького заводу "Топаз".

Як раніше писав "Знай.ua", бойовики знову засвітили "відведенку" на передовій - на лінії фронту спостерігачі помітили кілька САУ ДНРовців.