Суперечка всередині "Опозиційного блоку" не привила до єдиної думки, в результаті чого частина партії позитивно поставилася до прийняття судової реформи.

Про це інформує УНІАН.

Нардепи від "Оппоблока" Вадим Новінський і Михайло Добкін заявили про створення "опозиційної платформи" всередині фракції та "безпартійності" відповідно.

Крім того, він зазначив, що голосував проти законопроекту про судову реформу, а деякі його колеги також або голосували проти, або залишали голос при собі.

Разом з тим, Новинський підкреслив, що вимагатиме скликання політичного виконавчого комітету і з'їзду їхньої партії для надання оцінки подіям.

Популярні новини зараз
Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші Соціальні виплати повністю перекроять: держава платитиме більше, але не всім Повістки більше не прийдуть: кому більше не треба йти до ТЦК Нова хитрість від ТЦК: українців таємно ставлять на облік в інших регіонах - згоди не питають
Показати ще

Добкін в Facebook написав, що "всі разом узяті так звані "диктаторські" закони від 16 січня ні в яке порівняння не йдуть з прийнятою сьогодні ганьбою про судової "реформи".

"І ще. З цього дня я безпартійний", - написав парламентарій.

Дивіться сюжет про судову реформу

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.иа", Савченко обрушила шквал критики не лише на колег: підпали під гарячу руку прокурори, судді та правоохоронці.