Конфлікт на Донбасі, з великою часткою ймовірності, неможливо буде врегулювати за допомогою політичних методів. З цією метою США ввели новий пакет санкцій проти Росії.

Про це повідомив експерт-міжнародник Андрій Бузаров в ефірі "Обозреватель.LIVE". Він вважає, що нинішня ситуація нагадує протистояння між Москвою і Вашингтоном у 1984 році.

Тоді СРСР вислав американських дипломатів, між країнами тривала холодна війна, а відносини почали ще більше загострюватися.

Експерт не виключає, що історія може повторитися. Важливу роль в цій ситуації, за словами експерта, грає Україна, оскільки санкції проти Росії ввели через анексію Криму та війну на Донбасі.

Популярні новини зараз

"Укрпошта" потрапила в скандал з мертвими бджолами: мільйони тіл у пакеті

Добра горила познайомила людського малюка зі своїм дитинчам: мама зняла унікальний випадок на камеру

"Животик вже не приховати", - Потап показав фігуру Насті Каменських у купальнику

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Показати ще

"Це в значній мірі ускладнює варіанти врегулювання конфлікту на Донбасі. Якщо американські аналітики, політичний істеблішмент США впевнені в тому, що санкції треба вводити, значить у них є чітке переконання в тому, що ймовірність врегулювання конфлікту на Донбасі дорівнює нулю", - пояснив Бузаров.

Експерт додав, що дії Вашингтона вказують на те, що американські політики добре обізнані з позицією Кремля щодо України.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Україна очікує важливого гостя з США напередодні Дня Незалежності.