Конфлікт на Донбасі, з великою часткою ймовірності, неможливо буде врегулювати за допомогою політичних методів. З цією метою США ввели новий пакет санкцій проти Росії.

Про це повідомив експерт-міжнародник Андрій Бузаров в ефірі "Обозреватель.LIVE". Він вважає, що нинішня ситуація нагадує протистояння між Москвою і Вашингтоном у 1984 році.

Тоді СРСР вислав американських дипломатів, між країнами тривала холодна війна, а відносини почали ще більше загострюватися.

Експерт не виключає, що історія може повторитися. Важливу роль в цій ситуації, за словами експерта, грає Україна, оскільки санкції проти Росії ввели через анексію Криму та війну на Донбасі.

Популярні новини зараз

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

У храмі Тернопільщини ікона Божої Матері заплакала, як жива жінка: кадри дива

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Показати ще

"Це в значній мірі ускладнює варіанти врегулювання конфлікту на Донбасі. Якщо американські аналітики, політичний істеблішмент США впевнені в тому, що санкції треба вводити, значить у них є чітке переконання в тому, що ймовірність врегулювання конфлікту на Донбасі дорівнює нулю", - пояснив Бузаров.

Експерт додав, що дії Вашингтона вказують на те, що американські політики добре обізнані з позицією Кремля щодо України.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Україна очікує важливого гостя з США напередодні Дня Незалежності.