У Миколаєві обласна рада не розглянула питання недовіри голові обласної державної адміністрації Олексію Савченко.

Миколаївська обласна рада 29 березня перенесла розгляд питання про оголошення недовіри голові облдержадміністрації Олексію Савченко. Депутати вирішили в перші два тижні квітня на позачерговій сесії заслухати звіт Савченко, а після цього приймати рішення про оголошення недовіри, повідомляє місцевий сайт nikvesti.com.

Цьому рішенню передував прорив в сесійну залу обласної ради кількох десятків активістів з організації «Національний корпус», які вимагали негайного висловлення недовіри Савченку через самогубство колишнього льотчика, екс-директора комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт», героя АТО Владислава Волошина. Активісти вважають необхідним відсторонення Савченко від посади на час слідства за фактом самогубства Волошина.

Начальник Головного управління національної поліції у Миколаївській області Юрій Мороз попросив 29 березня керівництво поліції змінити підслідність справи загиблого героя-льотчика Владислава Волошина. Він вважає, що для об'єктивного і неупередженого розгляду справи виробництва могли б розслідувати Головне слідче управління Національної поліції або інші територіальні підрозділи.

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Олена-Крiстiна Лебідь приголомшила зізнанням про жорстоке побиття: покинув на підлозі в калюжі крові

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Показати ще

Про те, що 29-річний Волошин вчинив самогубство у своїй квартирі в Миколаєві, стало відомо 18 березня. Волошин раніше був пілотом у Збройних силах України, брав участь в українській військовій операції в Донбасі.

Самогубство Владислава Волошина

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що українці вимагають відправити у відставку голову Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка через самогубство керівника Миколаївського міжнародного аеропорту, льотчика-героя АТО Владислава Волошина. Відповідна петиція нещодавно була оприлюднена на офіційному сайті адміністрації президента.

Також ми писали, що заступник генерального директора з розвитку КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" Владислава Волошина Аліна Коротич розповіла, що на нього чинився тиск з боку чиновників на чолі з губернатором Олексієм Савченком. Коротич заявила, що останні два тижні Волошин вів переговори з Миколаївською облдержадміністрацією.