Відомий своїми скандальними заявами нардеп, який потрапляв у поле зору ГПУ та був за крок від позбавлення недоторканності, обрушив шквал критики на чинну українську владу.

В ефірі одного з телеканалів представник "Опозиційного блоку" Михайло Добкін заявив, що нібито вся політична система, яка діє в державі, "прийшла на крові Небесної Сотні".

Звинуватив у непрофесіоналізмі й президента Петра Порошенка, який, як стверджує екс-регіонал, нібито втратив останні важелі впливу. Більш того – поставив під сумнів європейський курс країни, який так довго підтримують у суспільстві та робили все можливе для його старту:

"З ним не будуть домовлятися, його слову не повірять. Домовлятися будуть із новим президентом. Щоб виторгувати для себе, те, що важливо, поступитися тим, що менш важливо. Перше завдання : отримати преференції для бізнесу на території Митного Союзу".

Щодо колишнього президента-втікача Добкін висловлювався значно м'якше. Запевняв, що не був із ним у дружніх стосунках, але обмовився – на день народженнях випивали разом регулярно. Пояснив і причину виїзду підозрюваного у державній зраді до Росії:

Популярні новини зараз

В Одесі 17-річна дівчина викинулася з вікна 5-го поверху, була в гостях

Григорій Чапкіс підрахував статки молодшої на 50 років дружини: "Багатша за мене!"

Світ попрощався з фатальною бунтаркою Біллі Айліш: від колишньої зірки епатажу лишилися самі спогади

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще

"У нього не було іншого виходу. Якби він залишився, то помер би. Але якби він помер, то в такому ракурсі, як зараз, ніхто б про нього не згадував. Він же не під дулом автомата пішов на цю посаду, по власній волі", - заявив він.

Не бачить особливої проблеми Добкін і в російській агресії на Сході, посилаючись на дещо невдале порівняння із Німеччиною. Проте саме Німеччина оголосила війну відкрито, а за кілька десятків років почала офіційно виплачувати компенсацію нашадкам жертв тих страшних подій, а РФ в свою чергу діє за зовсім іншим сценарієм.

Поняття патріотизму екс-регіонал ненавидить взагалі: мовляв, для нього це "лайливе слово", хоча вочевидь українські добровольці, які захищають державні кордони на передовій, думають інакше.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Добкін виїхав на відпочинок за кордон попри заборону покидати межі України.