Справжній маскарад, страхітливі костюми та візити у чужі домівки із купою цукерок – саме так традиційно у всьому світі відзначають Хеллоуін. Хоча свято давно лишилося позаду, але тільки нещодавно діти українських політиків почали ділитися знімками.

У досить неочікуваному образі з'явилася донька президента Петра Порошенка Олександра. В ніч на 1 листопада вона переодяглася у костюм, який зазвичай носять американські ув'язнені.

На фото вона позує зі своїми однокурсниками із британського "Конкорд коледжу" (Concord College). Пізніше з'ясувалося, що вбрання підібрали спеціально для виступу на концерті. В мережі найчастіше можна знайти таку уніформу одразу з наручниками.

Популярні новини зараз
Травневий сюрприз: зима вирішила повернутися в Україну, прогноз погоди на кінець весни та літо Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу Пенсіонерам виплатять 3000 гривень: хто зможе отримати грошову допомогу Пекельне літо: на Україну чекає нова хвиля аномальної спеки, прогноз погоди лякає
Показати ще

Вразила друзів і знайомих і 19-річна донька депутата від "Народного фронту" Ігоря Котвіцького. Віолетта обрала собі лінзи із вертикальними зіницями, більш відомими як "котяче око" – чорного кольору, із жовтою райдужкою. Для кращого "ефекту" додала і грим на шиї, немов від сліди від укусу вампіра.

Відомо, що зараз Віолеттанавчається у Школі готельного господарства (IHЕTTI School of Hotel Management) у Швейцарії. Курс тут коштує недешево, як за сучасними мірками - 134 100 CHF (швейцарських франків) або 3 мільйонів 627 тисяч гривень.

Дивіться: літаком на пари: де навчаються діти українських політиків

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, як живеться дітям українських політиків.