Частота появи народного депутата на екранах телевізорів та в пресі мало корелює з рівнем їх відповідальності перед виборцями, що підтвердив черговий рейтинг порталу "Слово і Діло".

Десятку найбільш медіапопулярних політиків другий рік поспіль очолила скандальний нардеп Надія Савченко. І якщо її знаменитість зашкалює, то рівень відповідальності залишає бажати кращого. На 14 серпня 2017 року вона виконала лише сім відсотків розданих обіцянок, що є найнижчим показником у десятці.

У спину Савченко дихає лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко. Якщо в 2015-2016 роках ця пані стабільно утримувала п’яту позицію, то зараз вона піднялася на три позиції. І хоча появою в медіа вона дещо поступається лідеру, відсоток виконаних обіцянок у неї значно вищий і складає 40%. Такий показник – результат тривалої політичної кар’єри та досвіду.

Замикає трійку найпопулярніших балакунів українського політикуму очільник "Радикальної партії" Олег Ляшко. Останні два роки він відстає від своїх колег по парламенту, хоча в 2015 році займав друге місце. З усіх його обіцянок у життя були втілені лише 31%.

У топ-1 потрапили також Антон Геращенко, Сергій Лещенко, Олег Березюк. Юрій Бойко, Ігор Луценко, Андрій Лозовий та Семен Семенченко.

Популярні новини зараз

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Ляльку з "Гри в кальмара" поставили стежити за порушеннями в реальному житті: на "червоний" тепер не пройдеш

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Савченко на телебаченні висловилася стосовно проекту "Стіна".