Обшуки в компанії "Снек Експорт", власником якої є народний депутат від "Радикальної партії" Сергій Рибалка, провели у четвер, 26 жовтня, співробітники Служби безпеки України.

Про це повідомила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська.

За її словами, правоохоронці шукали докази фінансування терористичних організацій "ДНР"/"ЛНР". Під час обшуку вони вилучили речі та документи, які мають значення для досудового розслідування.

Інших подробиць в СБУ поки що не розголошують.

У 2006 році Рибалка зареєстрував ТМ "Semki" в Росії. Спочатку бренд реєструвався на офшорну компанію Lagrion Limited, після - на офшор Dianatus Management Limited.

Популярні новини зараз
Пенсії та соцдопомога: чи будуть перебої з виплатами через дефіцит бюджету Зима без води та опалення: українців чекає комунальний колапс Пенсії піднімуть двічі на рік, а ціни щодня: чи відчують пенсіонери підвищення Ануляція субсидій: які зміни стануть приводом для скасування допомоги
Показати ще

Дивіться: Депутат Рибалка пояснив, чому не гребує офшорами

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко задекларував сотні тисяч гривень, нібито виграні в лотерею.