Згідно з останніми даними, все більше представників влади України подумують про отримання громадянства іншої країни.

Міністри і чиновники працюючи в Україні, перевозять в інші країни сім'ї або ведуть там бізнес. А деякі придбали за кордоном нерухомість і отримують іноземні соцвиплати.

Крім того, чимало родичів - громадян РФ у чиновників міністерств. Так, міністр енергетики Ігор Насалик одружений на росіянці Гюзель. Головний спеціаліст відділу аналізу, розвитку пробації та статистики Мін'юсту Артем Бабак - теж в шлюбі з громадянкою РФ.

У головного спеціаліста апарату департаменту персоналу Мін'юсту Ольги Козяр точно така ж картина. Михайло Кушнаренко, головний спеціаліст департаменту МВС, ще в 2016 році в декларації вказав, що його дружина і пасинок - громадяни Росії. Раптово, в документі за 2017 рік вони зникли.

А державний експерт директорату безпеки і якості продуктів Міністерства аграрної політики Лілія Половинко в 2017 році і зовсім обзавелася одразу двома квартирами в Росії.

Популярні новини зараз

Погода на 18 вересня: покладіть по цеглині в кишені

На виступі президента пролунав потужний вибух, багато загиблих: перші подробиці

До Польщі їздити не доведеться: у Кабміні озвучили українцям прогноз на зарплату у 2020

Померла зірка серіалу "Моя прекрасна няня"

Показати ще

Також українські чиновники регулярно відправляють своїх дітей жити і вчитися до Великобританії. Наприклад, у міністра економіки Олександра Данилюка обидва сини мають громадянство Великобританії.

А у головного спеціаліста департаменту економічного розвитку Житомирської обладміністрації Олени Рудмен чоловік - громадянин Великобританії. Мати нардепа Валерія Давиденко вклалася в підприємство в Люксембурзі і, згідно з його декларації, володіє там пакетом акцій.

У інспектора Мукачівського прикордонного загону Юрія Пинтю із Закарпаття дочка і дружина мають громадянство Угорщини. А у керівника Берегівської ритуальної служби Валентина Медвіт і дружина, і донька, і син - також громадяни сусідньої Угорщини. А головлікар 2-й психоневрологічної лікарні Києва Владислав Демченко всю свою сім'ю перевіз в Угорщину. Його дружина Катерина і дві дочки, старша Кароліна і молодша Олена, мають угорське громадянство.

Нерухомість в Румунії знайшлася у губернатора Закарпаття Геннадія Москаля. Як написано в декларації про доходи, чиновниці на Кіровоградщині часто виходять заміж за румунських чоловіків. Наприклад, у судді міського суду Олександрії Анастасії Ремезок чоловік - румун. Фронеску Вікторія, директор КП «Трудовий архів» в Долинському також одружена з громадянином Румунії.

Виявляють цікавість чиновники і до більш далеким країнам. Так, дружина гендиректора департаменту викопних видів палива Міненерговугілля Максима Федотова в тому ж Белізі володіє пакетом акцій. Нардеп і власник «Укрбуду» Максим Микитась вказав, що веде бізнес відразу в декількох країнах - Великобританії, Естонії, Південної Кореї і Белізі. А депутат Київради Сергій Башлаков в цьому році заробив 200 тисяч грн від продажу рухомого майна від фірми, яка зареєстрована на Британських Віргінських островах.

Експерти стверджують, що можновладці таким чином готуються до імміграції.

Як стверджують експерти, на жаль, дві третини політиків вважають Україну засобом заробітку. Вони тут заробляють капітали на безбідне життя свою і своїх дітей за кордоном. З Україною вони своє майбутнє не пов'язують. Україна для них - всього лише проект, який має свій початок, активну фазу і який вони благополучно закриють. Такі політики, коли говорять про європейську інтеграцію, мають на увазі одне: вони просто передадуть суверенітет України Брюсселю, і нехай вже він ламає голову, що з нами робити далі.

Раніше "Знай.uа" повідомляв про те, що народні обранці вже вдруге не можуть прийняти порядок денний сесії Верховної Ради. Як завжди, нардепи йдуть на законну перерву після чергового провалу. Спікер ВРУ Андрій Парубій каже, що йому соромно за своїх колег.