Дуже дорога вистава: Гордон розповів про Майдан таке, що багатьом не сподобається

поділитись
Дмитро Гордон зробив несподівану заяву про Майдані

Одіозний український політик і журналіст Дмитро Гордон зробив шокуючу заяву в прямому ефірі телеканалу "112". Зокрема, він висловив свою точку зору щодо подій на Майдані під час Революції Гідності і того, що відбувається з владою України після цих трагічних подій.

Так, за словами Дмитра Гордона, Революцію Гідності почали прості люди, які дійсно хотіли змінити щось у цій країні. Але закінчили цю революцію вибл*дки які згодом захопили владу в країні.

"На Майдані стояли одні, а владу взяли інші. І хто їх виніс "на верх" – це велике питання, на яке історія дасть відповідь. Дуже багатьох із них Росія винесла "на верх". Тому що одним з організаторів Майдану була Росія і наші олігархи.

За словами Дмитра Гордона, більшість нинішніх політиків отримали цю владу виключно завдяки Росії.

"Це фейкові патріоти, фейкові українські політики, які вбивають нашу країну, прикриваючись фейковим патріотизмом і фейковими слоганами. Я хочу сказати головне. Майдан з'явився не тому, що люди його організували", - зазначив журналіст.

За словами Гордона, люди брали участь у великому спектаклі і не вони були його постановниками. Вони були маріонетками – всі, хто там був за покликом душі, за покликом серця, хто хотів йти в Європу.

"Нами грали і ми були навіть не пішаки – ми були сміттям", - заявив він.

Гордон про виставу під назвою Майдан

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Дмитро Гордон висловив свою думку про справу Надії Савченко. На думку журналіста, Савченко – некерована людина, і над нею не стоїть Медведчук. Надалі тиск на політиків у зв'язку зі справою Савченко буде посилюватися, адже "під боєм дві такі фігури, як Юлія Тимошенко і Віктор Медведчук".

Що стосується її сестри Віри, то вона знайома з Віктором Медведчуком, і це загальновідомий факт, нагадав Дмитро Гордон.

"Моє особисте спостереження: Надя — некерований людина, нею дуже важкою керувати. Я не уявляю, щоб у неї був начальник — вона сама начальник. Важко сказати в даному випадку, але мені не здається, що за нею стоїть "зловісна тінь демона" Віктора Медведчука", — підкреслив він.

Автор матеріалу: 
Галина Струс
Теги: 
Дмитро Гордон, Майдан, заява
Вибір редакції, Суспільство
21.07.2018
Стало відомо, що допоможе забезпечити співпрацю між компетентними органами обох держав
0
0
16:18 21.07.2018
"У складі кожної бойової бригади було б розумно визначити одного-двох командирів батальйонів, які володіють реальним авторитетом"
0
0
13:54 21.07.2018
До того ж, депутат вважає, що сутички біля антикорупційних органів відбуваються неспроста
0
0
10:15 21.07.2018
Американський президент заявив про готовність багаторазово збільшити мита
0
0
05:19 21.07.2018
Невеликі паркани на коротких ділянках можуть ефективно запобігати переміщенню диких звірів
0
0
03:18 21.07.2018