Для припинення військових дій на окупованому Донбасі Україні потрібно здійснити два основних етапи: ініціювати переговори з Росією і внести зміни в "мінський формат".

Про це повідомляє Politeka.

Зокрема, екс-президент зазначив, що необхідно провести пряму зустріч між українською та російською владою для вирішення всіх нагальних питань.

«В першу чергу, не дивлячись на всю позірну складність, ми повинні домогтися провести зустріч на рівні російських і українських властей, один на один", - зазначив Кравчук.

Крім того він додав, що для закінчення війни необхідно проводити перемовини лише з владою РФ, адже всі розуміють хто є істинними сторонами конфлікту.

Популярні новини зараз

Володимир Остапчук з каблучкою з'явився на "Холостяку": "Продовжу відносини з тією, хто..."

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Президенту прострелили голову в день перемоги на виборах

Показати ще

"Те, що діється на Донбасі - це рука Кремля. І до тих пір, поки ми не домовимося з Росією ... що може Україна, що може Росія, що ми не можемо, - ну, наприклад, про територіальну цілісність і суверенітет ми ніколи не зможемо говорити, все інше можна обговорювати. Це один із шляхів", - вважає він. Що стосується другого кроку, то він, за словами Леоніда Кравчука, полягає в зміні мінського формату, який повинен бути наповнений іншим змістом. Політик також вважає за можливе перехід до "Будапештському формату".

Леонід Кравчук зазначив, що Крим та Донбас стане для Росії надважким тягарем.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що екс-президент застеріг українців.