Днями в ЗМІ з'явилася інформація про те, що з дня на день українські аеропорти можуть перестати функціонувати і полетіти кудись стане просто неможливо. Також повідомлялося, що почастішали аварії у головному аеропорту країни «Борисполі».

Знай.ua вирішив прояснити ситуацію і зв'язався з директором авіакомпанії «Украерорух» Ігорем Куліковським. Він підтвердив катастрофічну ситуацію в авіакомпанії, повідомив про те, що літати вже майже нікому, а також навів докази непрофесійності і відвертого шкідництва з боку керівництва Украероруху.

- Ігор Валентинович, розкажіть, як так сталося, що ми зараз стоїмо на порозі того, що українські аеропорти можуть перестати приймати рейси?

- Вся справа у керівництві Украероруху. Вже кілька років підприємством Украерорух керують люди з кримінальним минулим, на яких прокуратурою заведені справи. Вирішує все в.о. заступника директора з авіаційної безпеки, режиму та охорони Віктор Шевчук. Сам же директор Дмитро Бабейчук закриває очі на те, що нашу авіакомпанію знищують, і прикриває всі дії Шевчука. У мене є інформація, що Шевчук і заступник директора з авіаційної безпеки Прончатов співпрацюють зі спецслужбами іншої держави, про що я неодноразово заявляв Бабейчуку, але це чомусь нікого не хвилює. Також є ще в.о. заступника директора по підтримки виробничої діяльності Віктор Мельников, який у тандемі з Шевчуком знищують державну авіакомпанію.

- Чому ж їх ніхто не зупинить?

Популярні новини зараз

Померла зірка "МастерШеф" Стелла Клименко перед смертю розповіла про жорстоке побиття: "Ніяких скарг, це життя"

Наталя Могилевська скинула 7 зайвих кіло і показала результат у сміливій сукні: "Заслужила"

Софія Ротару переживає велику втрату, найближчу вже не повернути: "Світла пам'ять"

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Показати ще

- Не знаю. Ось, наприклад, документ, де ці корупціонери самі збираються «боротися» з корупцією. При цьому Мельник сам себе записав у члени цієї комісії, сам же підписав цей наказ, і контроль за його виконанням залишив теж за собою. Хіба так можна?!

- Судячи з усього, над ними є хороший «дах», раз вони нічого не бояться?

- Думаю так. За моєю інформацією за всім цим стоїть заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк. Чи закриває на це очі сам міністр Омелян, я не знаю. Але ми писали йому багато листів і звернень про стан справ, і жодного разу не отримали відповідь.

- Як же з ними тоді боротися?

- Не знаю, у нас не виходить. Завдяки Шевчуку мене навіть звільнили з компанії, але я потім через суд відновився. Я часто писав Бабейчуку про те, що відбувається, але все переверталося, і в результаті винен опинявся я.

- Так, незавидне становище ...

- Кому розкажеш, не повірять, що таке може зараз відбуватися. Наших співробітників вже кілька разів забирала «швидка» з робочих місць. Їх доводив до такого стану Шевчук. Постійно прикривається шантажем СБУ і цим дискредитує службу, хоча ми точно знаємо, що на даний момент він ніякого відношення до цієї служби не має. У нього завжди під рукою лежить Кримінальний Кодекс і якщо ти відмовлявся з ним співпрацювати, він відразу говорив - ти будеш у мене сидіти. Він любить принижувати і шантажувати людей.

- Я знаю днями, трудовий колектив висловив недовіру Бабейчуку і його заступникам, з вимогою звільнити їх. Якісь відбулися зміни?

- Ні. Ми писали до Міністерства інфраструктури - до сих пір ніякого ефекту. Можна сказати навіть навпаки вийшло: Мельникова офіційно узгодили, і він вже став не в.о., а повноцінним заступником.

До речі, у Шевчука, хоч він ніколи не займався бізнесом, у Миколаєві є своя авіакомпанія «Авіатех», в якій є три літаки Ан-2, два вертольоти Мі-2. Це той транспорт, який залишився у Криму після анексії. Нам не вдалося повернути все майно, яке там залишилося, росіяни не дали, а у нього чомусь це вийшло. Як цікаво? Ще у нього є 700 гектарів землі, озера ... Одним словом небідна людина.

І ось вони хочуть розвалити авіакомпанію «Украерорух», повиганяти нас усіх, щоб в подальшому все це перепідпорядкувати тому ж «Авіатеху», наприклад.

- Чи не намагалися страйкувати, як шахтарі?

- Так, а кому страйкувати? У нас залишився всього один льотчик-командир. А за штатним розкладом на два літака повинно бути три льотчика. І навіть він нещодавно написав заяву про звільнення. Адже наші льотчики отримують заробітну плату в десятки разів менше, ніж, наприклад, у тому ж МАУ. Ми зверталися, щоб їм підняли оплату льотних годин з 200 гривень до 1500, а підняли тільки до 300 гривень! Як я можу утримати льотчиків при такій зарплаті?

- Виходить, якщо цей льотчик звільниться, то не буде кому більше перевіряти безпеку аеропортів, і вони перестануть працювати?

- Так. Ми про це написали Бабейуку. І замість того, щоб розібратися у ситуації і якось вирішити питання - він зробив нас винними і призначив службове розслідування. Ось приїде комісія розбиратися. І так весь час - придумують якісь розслідування і не дають нам працювати!

Ми вже і Бабейчуку писали, і міністру про те, що в ситуації, що склалася ми не впевнені за безпеку польотів. Інші б сполошилися і почали бити на сполох - адже немає нічого важливішого безпеки! А цим хоч би що.

Більш того, знаючи всю цю ситуацію, Бабейчук ось надіслав наказ організувати льотну перевірку в аеропортах Борисполя та Білорусії (у нас з ними контракт), щоб все було в порядку, і вони могли функціонувати.

- А як же провести цю перевірку, якщо у вас один льотчик, та й тут звільняється?

- Ось і ми теж ставимо собі це питання. Але як на нього відповісти, ми не знаємо...

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що "Украерорух" на порозі знищення.