Народний депутат, екс-лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош оголосив набір у дитячу школу " Українська добровольча армія", де, як стверджує він сам, повинні готувати майбутніх захисників країни:

"Найважчі випробування для нашої Нації та Держави ще попереду. Тому ми, українські добровольці, разом з виконанням бойових завдань на лінії фронту, готуємо молоде покоління до захисту України і знищення нашого віковічного ворога, імперії-агресора Росії", - пояснив Ярош.

Це рішення одразу викликало шквал критики у російських ЗМІ: школі почали давати образливі назви в коментарях, намагаючись представити навчання дітей у вигідному для себе світлі.

Дивіться: Навчальний Центр УДА, підготовка

Популярні новини зараз
«Там буде аж земля горіти»: тарологиня розповіла, чи знищать ЗСУ сухопутний коридор росіян до Криму Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Зима близько

Ярош нещодавно також запевнив українців, що події на Сході дуже нагадують йому сюжет "Гри престолів", натякаючи, що "зима близько". За його словами, у 2008 році розмови про війну з Росією викликали лише посмішку у людей навколо, схожу ситуацію він спостерігає і зараз.

"Зараз, дивлюсь, ситуація розгортається у такому самому напрямі. Тобто, тези про Війну, у якій треба перемогти, а не здати українські національні інтереси — сприймаються як ідіотські. Так було і навесні 2014-го. Я це добре пам’ятаю! У мене багато знайомих і друзів, які перебувають як у владі, так і в опозиції. Особливо ті, що при владі, часто закривають очі та вуха на війну. В міру своїх можливостей допомагаючи тим, хто воює. Хлопці, не сховаєтеся", - додавав він.

Дивіться: міжнародні військові навчання

Як повідомляв портал "Знай.ua", Нєвзоров влучно прокоментував російського президента Володимира Путіна назвати гвардійські полки армії РФ іменами українських міст - Львова, Ніжина та Житомира.