Позафракційний народний депутат Надія Савченко є агентом російського Кремля.

Про це заявила екс-полонянка "ЛНР" Гайде Різаєва, зазначивши, що це можуть підтвердити всі ті українці, яких захопили в заручники на Донбасі.

За словами колишньої полоняни бойовиків, яка двічі потрапляла у полон до терористів і їй довелось пережити катування, вона з кожною новою реплікою і фактом поведінки Надії Савченко переконується, "що це дійсно агент Кремля".

"Правильно було розцінено і волонтерами, журналістами, багатьма структурами, політичними силами мою заяву (щодо Савченко. - Ред.) І проведено порівняння крізь призму того, як сиділа в полоні я, і як сиділа Надія Савченко. З кожної її реплікою і фактом поведінки я переконуюся вкотре, що це дійсно агент Кремля ", - зазначила Різаєва в інтерв'ю "Радіо Свобода".
.
За її словами, з цим твердженням також погодяться всі полонені.
"В полоні апріорі не можна кричати" Слава Україні! ", Сидіти в білосніжній футболці з тризубом. Особисто на моїх очах, Серовецького, Назарова, з якими я потрапила в полон в 2014 році до Козіцина, просто відрубали руку людині з "Правого сектора", у якого було татуювання тризуба. Ті репліки, які вона (Савченко. - ред.) говорила, перебуваючи в такому полоні, - масовий всенародний обман ", - додала екс-полонянка.

Вона зазначила, що в полоні неможливо було і слова сказати.
"А сидіти в СІЗО, де за тебе ... в тому числі і я дуже сильно переживала за долю Наді Савченко, поки мені в один прекрасний вечір 7 серпня 2016 роки не подзвонила помічниця Савченко і попросила прийти і сказати, що моїм звільненням займався Медведчук . Який Медведчук ?! Моїм звільненням займалася саме група "Патріот", зокрема, Оксана Білозір, Олег Котенко, В'ячеслав Гришаєв. Я не поділяю Медведчука, Рубана, Савченко, Будико. Для мене це один вузол, одна упряжка, яка веде в Кремль "- резюмувала Різаєва.

Як повідомляв портал "Знай.ua", народний депутат Надія Савченко розповіла про своє політичне майбутнє. Вона має намір балотуватися на пост президента України.

Популярні новини зараз

Колишня Антіна Мухарського Сніжана Єгорова заявила, що підтримує Путіна: "Нехай СБУ нею займуться"

Ані Лорак ледь не розірвала на собі топ велетенськими грудьми: "Хочу теплого..."

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Показати ще