На думку політтехнолога, директора Центру політичного маркетингу Василя Стоякіна, за правилами європейської політики неприпустимо називати цілі народи «неповноцінними».

Так політтехнолог прокоментував у себе в Facebook інтерв'ю колишнього учасника Мінської контактної групи Романа Безсмертного по телеканалу «112 Україна», в ході якого політик назвав президента Чехії Мілоша Земана «клоуном», а щодо чеського народу вжив такі слова як «ущербність» і «неповноцінність».

Політтехнолог висловив здивування, як людина, що вживає такі вирази, «брав участь у Мінських переговорах з боку України, плани якісь пропонував... Вибачте, це що, людина, яка може домовлятися про мир?».

«По-перше, за нинішніми травоїдними часи в Європі не годиться називати неповноцінними цілі народи. Більш того, не варто навіть відверто неповноцінних людей називати неповноцінними.

По-друге, якщо в ЄС є цілі неповноцінні народи (чехи, наприклад), то що там робити Україні? Приєднатися до неповноцінних? Так. Безсмертний саме це і пропонує», - написав Стоякін у своєму Facebook.

Популярні новини зараз

Суд вирішив долю Джонні Деппа і Ембер Херд: несподіваний фінал для "Джека Горобця"

"Холостяк" Михайло Заливако зізнався, що підписав з Ганною Богдан контракт: "У мене просто хе*ові умови"

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Настя Каменських і Потап відпочивають з мамами: як виглядають свекруха і теща подружжя

Показати ще

«До речі, в контактній групі його замінили рівне люди з таким світоглядом», - резюмував політтехнолог.

«Повторюся, на тлі української політичної еліти Безсмертний виглядає лібералом і європейцем. Інші ще гірше. І не вірте, що вони ведуть нас в Європейський Союз. Вони ведуть нас у Європу 1941 року. Нікуди більше вони завести не можуть», - вважає директор Центру політичного маркетингу.