У 2018 році витрати на обслуговування державного боргу на 16 млрд грн – до 130 млрд грн.

Такі показники закладені у проект державного бюджету на 2018 рік, представленим у Раді Кабміном.

"Видатки на обслуговування державного боргу (виплата відсотків і доходу) сягнуть 130 млрд грн, збільшившись на 16 млрд і становлячи 4% ВВП. Ця сума порівнянна з величиною всіх видатків бюджету на економічний розвиток, включаючи АПК, транспорт і енергетику. А загальні виплати з державного боргу (погашення + обслуговування) становитимуть 306 млрд грн, або 9,4% ВВП", пише голова правління Інституту суспільно-економічних досліджень Анатолій Максюта у своїй статті для "Дзеркала тижня".

Автор вказує, що граничний розмір державного боргу на кінець року пропонується затвердити в розмірі 1999,3 млрд грн (61,5% ВВП), а гарантованого — 747,6 млрд грн (23,1% ВВП). Разом це становитиме 84,6% ВВП.

Популярні новини зараз

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Ані Лорак з оголеними грудьми показали в мережі, фанати не вірять очам: "Може скромніше?"

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

Експерт відзначає, що як державний, так і загальний (разом з гарантованим) борг перевищують встановлений Бюджетним кодексом граничний розмір в 60% ВВП.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", український суд звільнив з-під варти відомого французького шахрая Жильбера Шиклі, якого на його батьківщині називають "королем шахраїв".