Посол України в Угорщині Любов Непоп розповіла, що в Будапешті вилучили з продажу географічні карти з некоректним позначенням Кримського півострова.

"У зв'язку з появою інформації про поширення в Будапешті карти з некоректним зазначенням українського Криму провели зустріч з власником магазину. Карта вилучена з продажу. Направила також листи в угорські офіційні органи та видавництво, яке цю карту випустило, щоб запобігти подальше поширення", - написала посол на сторінці у "Фейсбуку" в понеділок.

Непоп також просить всіх, хто виявить подібні випадки, інформувати посольство, щоб оперативно реагувати на будь-які прояви неповаги до територіальної цілісності України.

Дипломат розмістила на своїй сторінці фото цієї карти, де Крим, позначене іншим кольором, відмінним від України, підпис – Республіка Крим.

Популярні новини зараз

Александров Пікалов з "95 Кварталу" показав дорослого сина: став улюбленим футболістом батька

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Арсен Мірзоян влаштував дітям свято на канікулах: їжте, поки мама не побачила

Вчителі показали найсмішніші відповіді школярів на ЗНО-2021: "Китай заснував локшину"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа" перехід на бік Росії командувача Військово-морськими силами України контр-адмірала Дениса Березовського став однією з головних причин деморалізації українських частин у Криму в 2014 році.