"Фартовий" Ляшко ризикує поплатитися за свій азарт

поділитись
Посмішка удачі перетворилася на оскал?

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко може незабаром опинитися на лаві підсудних у справі про отримання хабара.

Так, Національне антикорупційне бюро з минулого року розслідує справу стосовно Ляшко. Згідно з відомостями Єдиного реєстру досудових розслідувань, кримінальну справу кваліфікується як можливе одержання хабара (ч.4 ст.368 КК України).

Підставою стала істотна зміна в майновий стан нардепа, коли він в декларацію вніс доходи від виграшу в лотерею, повідомляє Politeka.

Ляшко в декларації в якості додаткового доходу вказав виграші в “Українській національній лотереї” (УНЛ). Сумарно мова йшла про більш ніж 571 тисяч грн, розбитою на три частини: 283,5 тисяч грн, 134 тисяч грн і 153,5 тисяч грн.

Відзначимо, що за кілька місяців розслідування детективи НАБУ накопали ряд підтверджень, що вказують на те, що в діях лідера Радикальної партії є склад злочину.

В першу чергу, «підставили» Ляшко в компанії-операторі лотерей УНЛ. Згідно з їхніми даними, протягом жовтня 2017 року виграші в таких сумах, як задекларував політик, що не були зафіксовані.

Тому НАБУ звернулися в суд, що в УНЛ розкрили таємницю всіх успішних ставок Олега Ляшко практично за весь минулий рік (аж до дня декларування їм виграшів – 24 жовтня).

Так що компанія-оператор УНЛ повинна буде відзвітувати про суми, виплачених виграшів фізичним особам (в тому числі і Ляшко), нарахованих і утриманих податках з виплачених призів в органи Державної фіскальної служби і Міністерства фінансів України.

У НАБУ поки не коментували хід розслідування справи, пославшись на таємницю слідства.

Але ряд публікацій в ЗМІ дають зрозуміти, що зрушення в розслідуванні все-таки намітилися. “Імовірність підозри Ляшко дуже велика по лотереї”, – цитували журналісти позицію джерела на цей рахунок в силових структурах.

Дивіться: Ляшко виграв у лотерею півмільйона гривень

Як повідомляв портал "Знай.ua", Ляшко збирається одружитися.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Ляшко, лотерея, виграш
Заспівати "It's my life" на всю країну, розгорнути прапор у стилі "ОЕ", чи зібрати натовп "вовчиць"?
0
0
20:28 23.07.2018
У Верховній раді оголосили офіційні канікули
0
0
20:16 23.07.2018
Причиной могла стать как болезнь Владимира Бондаря, так и активизировавшаяся кампания по противодействию нелегальному экспорту леса-кругляка
0
0
17:25 23.07.2018
Вся деятельность Медведчука на протяжении многих десятилетий направлена на соблюдение интересов Украины, что свидетельствует о его настоящем патриотизме, считает политолог
0
0
14:06 23.07.2018