Президія Івано-Франківської обласної ради прийняла рішення не виносити на сесію питання щодо перевірки умов приватизації Бурштинської ТЕС та утворення тимчасової комісії облради щодо контролю цього питання. Ініціатором розгляду питання реприватизації БуТЕС став керівник фракції "Самопоміч" в облраді Тарас Виноградник.

Депутати висловили сумнів, чи у компетенції обласної ради перевіряти умови приватизації державного майна. Лише вісім з 21-ого члена президії проголосували за питання щодо ТЕС. Це означає, що їх не внесуть до порядку денного пленарного засідання обласної ради 30 червня.

Як відомо, депутат фракції "Самопоміч" Семен Семенченко озвучив намір силового захоплення та реприватизації Бурштинськоі ТЕС (м. Бурштин, Івано-Франківська обл), яка входить до енергогенеруючої компанії "Західенерго".

Починаючи з 2015 року судову боротьбу за реприватизацію "Західенерго" ведуть структури, наближені до Ігоря Коломойського. Зокрема компанія "Бізнес Інвест" на весні 2015-го року подала позов в господарський суд м. Києва з вимогою визнати недійсним договір куплі-продажу 45,1% держпакету акцій "Західенерго". В результаті численних судових рішень "Бізнес Інвесту" в задоволенні позовних заяв було відмовлено.