Президент України Петро Порошенко завив, що готовий віддати своє життя за український народ, а гроші його зовсім не цікавлять.

Тако гучну заяву президент зробив в інтерв'ю німецькому виданню.

Порошенко розповів, що деякі олігархи говорять про нього неправду у ЗМІ.

"За 4 роки, що минули, я показав, що жоден олігарх не може розраховувати на привілеї. Навпаки. Мене атакують деякі олігархи, які розповсюджують про мене неправдиві новини через ЗМІ", - сказав Порошенко.

Під час інтерв'ю президента попросили продовжити фразу "Я люблю гроші, бо...", на що він коротко відповів, що не любить гроші.

Популярні новини зараз

Скорочення літніх канікул в Україні: коли і скільки діти відпрацьовуватимуть скасовані іспити та пропущені уроки 

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Коли інтерв'ювер почав порівнювати його діяльність у бізнесі та в політиці, Порошенко відповів, що

"усе можливе в бізнесі і набагато більше – як політик, бо від цього залежить доля цього великого народу".

При цьому президент не вніс у декларацію свій дорогий відпочинок на Мальдівах. За підрахунками журналістів, він обійшовся йому в $500 тисяч (близько 15 мільйонів гривень).

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", президент України Петро Порошенко заявив, що країна більше не довіряє нинішній владі Росії в питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це повідомляють ЗМІ.

За словами глави держави, Україна не очікує нових пропозицій для врегулювання ситуації на Донбасі від президента Росії Володимира Путіна після його переобрання на посаду.

Також портал повідомляв про те, що президент України Петро Порошенко в інтерв'ю німецькому виданню Focus сказавши, що очікує від поєднання Штатів і Європейського Союзу тісної співпраці в питаннях створення миротворчої місії ООН на Донбасі і санкцій проти Росії.

"Я очікую між США і ЄС тісної кооперації щодо створення миротворчого місії ООН. І кращого узгодження санкцій. Вони є важливим важелем, щоб залучить Росію до стіл переговорів і реалізації мінського процесу", - сказав український президент.

Крім того, нагадаємо, що Петро Порошенко розраховує, що Антикорупційний суд може з'явитися в Україні вже в травні, розраховує президент Петро Порошенко, що прискорить отримання Києвом чергового траншу Міжнародного валютного фонду (МВФ). Про це президент заявив в інтерв'ю німецькому журналу Focus.