Про перейменування Верховної Ради спочатку заговорив директор Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович. На його думку, назва українського парламенту «Верховна Рада» є радянським спадком. В'ятрович пропонує назвати парламент Національними зборами.

Далі про зміну назви державного закладу заговорили самі народні обранці. Так, народний депутат Сергій Каплін впевнений, що Раду треба перейменувати на Народну Раду. Він скаржиться, що Верховною Радою український парламент давно не називають, вважаючи за краще слово «цирк».

«Верховну Раду так вже давно ніхто не називає – це цирк. І люстра там така ж, як у цирку, і поведінка депутатів відповідна, і квадрокоптери літали, і билися. Ми вже підготували закон, за яким пропонуємо перейменувати парламент і змінити сам принцип обрання депутатів», – говорить він.

Позафракційний народний депутат Борислав Береза упевнений, що нова назва нічого не змінить, а заступник голови фракції БПП Олексій Гончаренко пожартував, що Раду можна назвати Галактичним Сенатом.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська відверто заговорила про зради у шлюбі з Борисюком: "Усі ми не безгрішні"

Льоша Тригубенко вперше після "Холостячки" з'явився з дівчиною: блондинка з великими очима

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Показати ще

Для народного депутата від Радикальної партії Дмитра Лінька головне, щоб нова назва було українською, хоча потреби у перейменуванні зараз він не бачить.

«Якщо ми досягнемо зміни виборчого законодавства, то тоді вже можна буде міняти і назву. Зараз у цьому немає необхідності. Назва може бути абсолютно будь-якою — для цього навіть можна буде влаштувати і громадське обговорення, але, безперечно, це має бути щось українське».

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що чиновники розкрили ціну перейменування столичної станції метро.