Про перейменування Верховної Ради спочатку заговорив директор Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович. На його думку, назва українського парламенту «Верховна Рада» є радянським спадком. В'ятрович пропонує назвати парламент Національними зборами.

Далі про зміну назви державного закладу заговорили самі народні обранці. Так, народний депутат Сергій Каплін впевнений, що Раду треба перейменувати на Народну Раду. Він скаржиться, що Верховною Радою український парламент давно не називають, вважаючи за краще слово «цирк».

«Верховну Раду так вже давно ніхто не називає – це цирк. І люстра там така ж, як у цирку, і поведінка депутатів відповідна, і квадрокоптери літали, і билися. Ми вже підготували закон, за яким пропонуємо перейменувати парламент і змінити сам принцип обрання депутатів», – говорить він.

Позафракційний народний депутат Борислав Береза упевнений, що нова назва нічого не змінить, а заступник голови фракції БПП Олексій Гончаренко пожартував, що Раду можна назвати Галактичним Сенатом.

Популярні новини зараз
Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Три знаки Зодіаку, які потраплять у справжню зимову казку: хто купатиметься у святковому настрої, романтиці та гармонії Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання
Показати ще

Для народного депутата від Радикальної партії Дмитра Лінька головне, щоб нова назва було українською, хоча потреби у перейменуванні зараз він не бачить.

«Якщо ми досягнемо зміни виборчого законодавства, то тоді вже можна буде міняти і назву. Зараз у цьому немає необхідності. Назва може бути абсолютно будь-якою — для цього навіть можна буде влаштувати і громадське обговорення, але, безперечно, це має бути щось українське».

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що чиновники розкрили ціну перейменування столичної станції метро.