Серед гостей, які приїхали поздоровити керівника Управління держаної охорони Валерія Гелетея з ювілеєм, був Михайло Охендовський. Він очолює Центральну виборчу комісію ще з часів президента-втікача Віктора Януковича.

Про це повідомила журналістка Наталія Седлецька в Facebook. На фото можна розгледіти Охендовського, який приїхав на святкування дня народження Гелетея з величезним букетом червоних троянд.

"Його прізвище фігурує у чорній бухгалтерії Партії регіонів - туди ретельно вписували всі суми, які представники Януковича роздавали впливовим людям на різних посадах, щоб тримати їх на гачку. Охендовський приїхав на свято у центрі Києва не з порожніми руками - а з квітами та подарунком", - розповіла журналістка.

На вході очільнику ЦВК віддали честь двоє хлопців у парадній формі. Останні несли почесну варту перед входом на святковий захід. Журналістка вказала, що їх поставив туди сам начальник УДО Гелетей. Простояли вони так до самого вечора, зустрічаючи гостей ювіляра.

Журналістка наголосила, що цей випадок яскраво ілюструє ставлення представників нинішньої влади як до державного ресурсу, так і до своїх підлеглих. Крім того, вони продовжують тісно співпрацювати з колишніми поплічниками Януковича.

Популярні новини зараз

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Тіна Кароль у прозорій сукні зробила українцям несподіваний сюрприз: "Вибух драйву"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, керівник УДО Валерій Гелетей зробив зі своїх підлеглих обслугу на власному ювілеї.