«Як виявилося, в гонитві за депутатами Генпрокуратура не завжди встигає перевіряти отриману доказову базу» - так прокоментував виданню Знай.юа політолог Вадим Карасьов дискусію про те, кому належить Липецька фабрика. Як відомо, минулої п'ятниці Генеральний прокурор Ю.Луценко на прес-конференції оголосив, що народний депутат від Радикальної партії С.Рибалко володіє фабрикою в Липецьку і виводить її прибуток через офшори. Сьогодні українська компанія «S.Group», яка пов'язана з родиною С.Рибалко, опублікувала документи про те, що російська фабрика є їх прямим конкурентом, і ніякого зв'язку з депутатом С.Рибалко не має.

На думку В. Карасьова, суспільство в цілому позитивно сприйняло подання на зняття недоторканності на перших п'ять депутатів. «У звинуваченнях звучали магічні слова« операція ФБР »,« незаконне збагачення »,« мільйони в деклараціях », і судячи з усього, Генеральна прокуратура захотіла продовжити кампанію, особливо по опозиційним депутатам. Завжди краще мати більше подань про запас, а раптом якісь із справ не будуть підтримані в Раді».

«Ми звичайно не знаємо, де саме взяли прокурори інформацію про липецьку фабрику: знайшли в Інтернеті або отримали від деяких невстановлених осіб. Але ці особи, судячи з усього, підставили Генерального прокурора. Тепер, після публічної заяви Ю.Луценка, необхідно було передавати документи до Верховної Ради. А документів виявляється немає, залучити НАБУ до розслідування (а це їх підслідність) неможливо, вибачатися у нас не прийнято» - вважає В. Карасьов.

«Більш того, провал зі справою С.Рибалки тепер стане приводом для більш пильних дискусій по попереднім поданням Генпрокуратури. Тепер депутати в регламентному комітеті зможуть чіплятися до будь-якого факту, викладеного в поданнях, і вимагати документальних підтверджень і додаткових перевірок »- вважає експерт. «Якщо Рада не підтримає зняття недоторканності з п'яти депутатів - буде важче довести, що це кругова порука, депутати будуть парирувати тезами про недостатність доказів з боку обвинувачів»

Раніше ЗМІ повідомляли про організовану інформаційну кампанію проти депутата С.Рибалко з боку власника мережі супермаркетів АТБ.

Популярні новини зараз

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Перша батьківська поминальна субота: підготуйте душу до Великого посту

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще