Директор ДП "Чорноморський морський торговий порт" (Одеська обл) Сергій Крижанівський призначив на керівні посади підприємства людей з оточення народного депутата Генадія Чекіти. Про це пише "368.media".

Весною поточного року на посаду заступника директора з питань економіки та фінансів замість Сергія Митченка була призначена Альона Войтенко. Раніше вона була підписантом в миколаївському ПАТ "Інгул", бенефіціаром якого є заслужена артистка України Діана Мала.

Останні чотири роки Чекіта і Мала разом відвідували "Червону доріжку" Одеського міжнародного кінофестивалю. Чекіта не заперечував, коли їх називали подружжям. В своїй декларації за 2016 рік Чекіта вказав, що володіє акціями ПАТ "Інгул".

Серед керівництва ЧМТП також є інші люди, які пов’язані з нардепом. Так, посаду заступника директора з адміністративної діяльності займає Ігор Томбулатов. Цей колишній замкерівника обласного управління СБУ є парламентським помічником Чекіти.

Також помічником нардепа є Наталя Каптусарова, яка керує прес-службою порту. Сам Чекіта заявив, що не має відношення до людей, які отримали в ЧМТП керівні посади останнім часом.

Популярні новини зараз

Медики б'ють на сполох – не вистачає ліжок та лікарів: в Раді викликали "на килим" Віктора Ляшка

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Солістка гурту KAZKA Заріцька сильно схудла на "Танцях з зірками": скоро наздожене Могилевську

Фермери масово залишають на полях урожай помідорів, бо невигідно возити: замість томатної пасти будуть добрива

Показати ще

В січні в.о. керівника ДП "Адміністрація морських портів України" був призначений латвієць Райвіс Вецкаганс. На його призначенні наполягав міністр інфраструктури Володимир Омелян, у якого виник конфлікт з попереднім керівництвом "АМПУ". Омелян отримав посаду в уряді по квоті "Народного фронту", але в кінці минулого року отримав публічну підтримку від першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, який є давнім приятелем та бізнес-партнером президента.

На початку минулого року екс-міністр економіки Айварас Абромавічус заявив, що саме через Кононенка Генадій Чекіта лобіював призначення своїх людей на керівництво держпідприємств. Чекіта та Кононенко разом входять до однієї неформальної депутатської групи в середині фракції БПП.

Ігор Кононенко на підсумковій прес-конференції Володимира Омеляна