На тимчасово окупованих територіях збільшилася кількість українських заручників. Бойовики утримують 132 людини.

Відповідну заяву зробила віце-спікер Верховної Ради, уповноважений президента з питань мирного врегулювання ситуації в Донбасі Ірина Геращенко в ефірі українського телеканалу.

"Ми бачимо, що зростає кількість українських заручників, і зараз в цьому списку і журналіст, і цивільні особи, яких хапають за проукраїнську позицію. Зате друга сторона, вона не підтверджує наявність багатьох осіб з цього списку", - заявила Геращенко.

За її словами, бойовики зажадали нового узгодження списку. Вони хочуть отримати екс-беркутівців або причетних до кривавих провокацій у Харкові та Одесі. Тому, не варто очікувати до 5 червня обміну полоненими.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у травні керівник СБУ Василь Грицак повідомляв, що Україна готова обміняти 200 чоловік на українських полонених.

Популярні новини зараз
Майже 900 грн: деяким пенсіонерам призначать довічну доплату Терміново в армію: обговорюють зниження призовного віку і нові правила мобілізації, кого заберуть першими Платитимуть по три місяці: частина українців отримає грошову допомогу - кому дадуть В українців перевірять житло – прийдуть додому
Показати ще