Українські виборці, що проживають на території окупованого Донбасу та в анексованому Криму, майже нічим не відрізняються від росіян. Якщо на окупованих територіях України будуть провидитися вибори, великою є ймовірність, що до влади прийдуть проросійські сили.

Про це заявив Віталій Портников, журналіст і публіцист, в інтерв'ю UkrLife.tv.

"Найкращий спосіб добити Україну – це повернути їй Донбас. І краще – ще й Крим. Відновлення територіальної цілісності України, – це гарантія її краху як сучасної європейської держави. Я маю на увазі, швидке", – підкреслив журналіст.

На думку Портникова, Україні необхіден час для оформлення своєї державності.

"Нинішня Українська держава – вона не оформлена. Якщо Україні дати час на оформлення своєї державності, це повинно бути 10-15 років, щоб вона могла переварити ці території. Через 10-15 років Україна переварить навіть Курську область", - говорить журналіст.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Крім того, він підкреслив, що не є прихильником ідеї приєднання до України російської Кубані, оскільки там живуть майже виключно виборці чинного президента Росії Володимира Путіна.

"Це одна з найконсервативніших частин Російської Федерації. Це люди, які навіть якщо голосують не за Путіна, у Краснодарському краї завжди особливий авторитет мали комуністичні сили, причому такі: радикально комуністичні, комуністичні антисемітські", – вважає публіцист.

Портников додав, що поки Україні буде складно впоратися із "політично божевільним" населенням Кубані.

"Ось, умовно кажучи, у вівторок Росія розпадається. І кубанська держава, і Курщина з Брянщиною, і ще Воронежчина входять до складу України. Путіна оберуть тут завтра президентом. А не Путіна – так Лукашенка... Дуже багато людей, які у нас говорять про приєднання Кубані, – вони ніколи там не були. А я в Краснодар їздив не один і не два рази. Я уявляю собі населення Краснодарського краю. Це гірше, ніж Донбас, набагато", – резюмував Портников.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", у ніч на 26 травня будівлю російського посольства підсвітили язиками полум'я, а також зображенням українського режисера Олега Сенцова та інших політв'язнів Кремля.

Відомо, що в акції взяли участь кілька десятків людей. Вони "підпалили" будівлю посольства, підсвітивши його язиками полум'я за допомогою проектора.