Віце-прем'єр Російської Федерації Дмитро Рогозін розповів журналістам, що президент Володимир Путін підписав нову держпрограму озброєнь для російської армії.

"Її колосальна відмінність в тому, що в останні місяці проект коректувався на основі вступних, отриманих в Сирії. Всього було задіяно понад 200 типів озброєнь і техніки. Робототехніка, інтелектуальні системи, ударні та розвідувальних БПЛА, захист літаків від вогневого ураження — все це є в новій держпрограмі", - заявив Рогозін.

За словами Рогозіна, величезну роль грає оснащення армії високоточною зброєю.

"Треба, як кажуть мисливці, бити білці в око: краще один дорогий прицільний удар, ніж сто ударів без розбору", - підкреслив він.

Популярні новини зараз

Колишній Пугачової Кіркоров поповнив "чорний список" в Україні: більше не почуєте

Віктор Павлік з сином на руках зворушив усіх молодих матусь: пощастило дружині

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Тоня Матвієнко показала маленьку копію Мірзояна на тлі річки: татова дочка

Показати ще

При цьому, за словами Рогозіна, не можна закривати очі на нарощування силового потенціалу НАТО, на реалізацію США концепції "глобального удару", на наміри розмістити зброю в космосі, а також на розгортання стратегічних неядерних систем високоточної зброї. "На все це у нас буде гідна відповідь", — запевнив Рогозін.

Як повідомляв портал "Знай.uа" в окупованому Криму міжнародна спільнота не визнаватиме найближчі вибори президента Росії.