Відчуття голоду притаманне не тільки звичайним українцям, більшість з яких зараз ледве зводять кінці з кінцями, а й народним обранцям. Незважаючи на те, що в стінах парламенту є своя їдальня, в якій ну дуже демократичні ціни, іноді нардепи підкріплюються прямо у сесійній залі.

Сьогодні, 21 грудня, кореспондент Знай.ua спостерігав картину, як заступник голови фракції «Народний фронт» Вікторія Сюмар, спілкуючись з колегами на своєму робочому місці, паралельно вгамовувала апетит. Пригощаючись глазурованим сирком, вона запивала його кавою.

Побачивши, що її трапеза потрапила в об'єктив фотографів, вона зробила знак, що помітила це.

Популярні новини зараз
"Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні Чоловік відрізав колишній дружині ніс та вуха, але копи навіть оком не моргнули: "Поки не вб'є - справу відкривати не будемо" Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Але видно голова Комітету з питань свободи слова та інформації була настільки голодна, що все-таки вирішила доїсти, перебравшись на інше місце, де сподівалася залишитися непоміченою. Але кореспонденти Знай.ua всюдисущі й навіть там змогли зняти голодного депутата.

Тоді Сюмар не полінувалася і піднялася в ложу преси.

«Ви головне напишіть, що я їла у перерві, - посміхнулася вона. - А то завжди під прицілами фотокамер і поїсти, нормально не виходить».

Справедливості заради скажемо, що це дійсно було під час перерви. Відзначимо також, що колишня журналістка не​​ поскупилася і навіть запропонувала поділитися своїм сирком. Але кореспондент Знай.ua був ситий і відмовився.

Трохи пізніше Вікторія Сюмар підійшла до голови Верховної Ради Андрія Парубія і щось йому сказала. Напевно, поділилася враженнями від смачного сирка, а може і поскаржилася на всюдисущих журналістів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що найчастіше їдять депутати на обід. Так само ми повідомляли, що в Києві з'явився телефон протиударний водонепроникний, а також захищені смартфони.