Екс-президента Грузії, лідера "Руху нових сил" Міхеїла Саакашвілі викликали на допит до Генеральної прокуратури у якості підозрюваного.

Згідно даних ГПУ, політику інкримінують статтю КК "про фінансування захоплення влади", він повинен дати свідчення вже 21 грудня.

"Саакашвілі викликається для проведення допиту в якості підозрюваного в кримінальному провадженні №42017000000004873 від 04.12.2017 року за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ч. 1 ст. 15 ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 256; ч . 3 ст. 28 ч. 4 ст. 110-2; ч. 1 ст. 15 ч. 3 ст. 28 ч. 4 ст. 110-2 КК ", - підтвердили у прокуратурі.

Популярні новини зараз

Юрій Ткач кумедно "підкотив" до своєї "дружини" Ірини Сопонару: "Киця"

Коли і навіщо українці знову переведуть годинник на "зимовий" час: західні регіони можуть постраждати

"Слугу" Зеленського Галину Третьякову "вигнали" з Ради за скандал з покійним Антоном Поляковим

Укрзалізниця підготувала невакцинованим українцям неприємний сюрприз: квиток на поїзд і 300 гривень

Показати ще

Мова йде про цілу низку статей, зокрема: про замах на злочин; вчиненні злочину групою осіб або злочинною організацією; сприяння учасникам злочинних організацій; фінансуванні дій, скоєних з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни кордонів території або державного кордону України.

Дивіться: українці про затримання Саакашвілі

Як повідомляв портал "Знай.ua", рішення суду у справі колишнього губернатора Одещини Міхеїла Саакашвілі буде оскаржувати Генеральна прокуратура України: вчора його відпустили на свободу на час проведення слідчих дій.